شیشه درب استین گلس

ورودی خانه خود را با یک در ورودی شگفت انگیز از نوع شیشه استین گلس دگرگون کنید
هیچ چیز مثل درهای ورودی سفارشی شیشه استین گلس تاثیر اولیه بیشتر و قویتری ندارد. شرکت ایراچی در زمینه درهای شیشه استین گلس سفارشی متخصص است و ما گستره وسیعی از گزینه ها، مطابق با هر سلیقه و قیمتی را ارائه می کنیم.
صفحات شیشه تیفانی ما می تواند به طور مستقیم پشت شیشه های درها نصب شود که سبب صرفه جویی در زمان و هزینه ساخت می شود. یا می توانیم یک درب جدید و سفارشی با شیشه تیفانی بسازیم که مطابق مشخصه ها و سلایق طراحی شما است. ما متخصص در ساخت صفحات شیشه استین گلس درها به صورت استاندارد و مطابق با سفارش و در هر اندازه و شکل مطلوب شما هستیم. همچنین در ساخت درهای ورودی شیشه تیفانی برای خانه، کلیسا یا دفتر کار شما تخصص داریم.
درب استین گلس
چرا باید ما را برای درب شیشه ای تیفانی انتخاب کنید؟ نصب سریع و آسان، یعنی اینکه شما پول و زمان کمتری صرف می کنید. در واقع، شیشه های تیفانی ما برای درها می تواند به سادگی و بدون عوض کردن کامل درب ورودی نصب شود و البته اینکار می تواند به وسیله خودتان انجام شود. شیشه استین گلس درب به صورت سفارشی مطابق مشخصات اندازه و شکلی که شما داده اید ساخته شده اند بنابراین کاملا مناسب درب شما هستند. نگهداری استین گلس به چیزی بیشتر از پاکسازی های معمول برای درخشان ماندن نیاز ندارند. پاک کردن به سادگی با یک پارچه نرم و شیشه پاک کن انجام می شود چون شیشه های استین گلس بدون لعاب سربی هستند و “خطوط لعاب سربی” در سطح شیشه پخش شده اند.
ما شیشه های استین گلس را برای فروش ارائه می کنیم که مقرون به صرفه و کارآمد هستند. شیشه استین گلس در، نه تنها با قیمت مستقیم کارگاه فروخته می شوند، بلکه در هزینه های ساخت و به کار گیری هم صرفه جویی می کنند. نصب راحت یعنی لازم نیست شما به شخص دیگری برای نصب استین گلس ایراچی پول پرداخت کنید و نیاز به انجام عمل خاصی ندارید. شیشه استین گلس درب همچنین یک عایق بندی اضافی را ارائه می کنند، که در هزینه های گرمایشی و سرمایشی صرفه جویی می کنند.
موادی که ما برای تولید شیشه های استین گلس برای درهای شما استفاده می کنیم از همان مواد کیفیت بالایی هستند که صنعتگران ایراچی برای ساخت بعضی از بهترین تفریحگاه ها، موزه ها، کلیساهای جامع و هتل ها استفاده کرده اند.

درب استین گلسمزایایی شیشه تیفانی برای درهای ورودی

  • بزرگترین مجموعه طرح ها در جهان
  • اندازه، شکل و رنگ کاملا سفارشی سازی شده
  • سابقه عالی با پروژه های متعدد موفق
  • به راحتی زیبایی و رنگ را به درهای موجود اضافه کنید
  • جذابیت را به خانه، دفتر یا کلیسای تان اضافه کنید
  • ۲۵۰ برابر قویتر از شیشه های سنتی است
  • صفحات شیشه استین گلس درب با صرفه جویی در انرژی، نشتی ها را کاهش می دهد، عایق بندی را اضافه می کند و پول شما را حفظ می کند.
  • فاقد سرب مضر است
  • رنگ آن از رنگدانه های معدنی ذوب شده است که با دوام است
مطالب مرتبط