طراحی درب های ورودی با شیشه های تزئینی استیند گلس

درب ورودی منازل مسکونی، ادارات، مجتمع های تجاری و فرهنگی و یا هتل ها و اقامت گاه ها، یکی از معیارهای کیفی در رده بندی آن ها است. افراد به محض ورود به اماکن نام برده، با درب ورودی مواجه می شوند و زیبایی و ظرافت درب های ورودی، اثر بسیار مثبتی بر روی دیدگاه آن ها نسبت به آن مکان می گذارد. استفاده از شیشه های تزئینی استیند گلس در ساخت انواع درب ها، روشی مرسوم و متداول در بین افرادی است که به زیبایی محیط زندگی و محیط کاری خود اهمیت می دهند. طراحی درب های ورودی با شیشه های تزئینی استیند گلس باعث می شود تا بر زیبایی بصری نمای بیرونی و بعضا نمای داخلی ساختمان ها افزوده شود و تماشای شیشه های رنگارنگی، که در تکنیک استیند گلس مورد استفاده قرار می گیرند، موجب نشاط، سرزندگی و پویایی در افراد شوند.
طراحی درب های ورودی

ویژگی های درب شیشه ای استیند گلس در منازل مسکونی

درب های شیشه ای استیند گلس که در طرح ها و رنگ های مختلف و بسته به سلیقه ی کارفرما، طراحی و اجرا می شوند، علاوه بر زیبایی و ظرافت، دارای استحکام و مقاومت بسیار زیادی نیز هستند. شیشه های استیند گلس که امکان پیاده سازی آن ها به صورت دوجداره نیز وجود دارد، عایق حرارتی و صوتی بسیار خوبی بوده و سرما و گرما را، به هیچ وجه از خود عبور نمی دهند. درب های شیشه ای استیند گلس در برابر هرگونه ضربه و فشار مقاوم هستند و عایق صوتی بسیار خوبی می باشند. از این رو برای استفاده در جاهای مختلفی، نظیر اتاق خواب ها و اماکن دنج و خصوصی نیز بسیار مناسب اند.
طراحی درب های ورودی

ترکیب چوب و فلز، با شیشه های تزئینی استیند گلس در انواع درب های ورودی

بعضی افراد، درب های ورودی تمام شیشه را نمی پسندند و ترجیح می دهند که شیشه های تزئینی استیند گلس، در کنار متریال های دیگری نظیر، چوب، سنگ و یا فلز مورد استفاده قرار گیرند. استفاده از شیشه های تزئینی استیند گلس در کنار سایر متریال ها نیز بسیار پرکاربرد است و تصاویر بسیار زیبایی را پدید می آورد. به ویژه ترکیب چوب و استیند گلس، همواره مورد استقبال افراد زیادی قرار می گیرد و در ساخت درب های ورودی به وفور دیده می شود. اگر شما نیز در انتخاب طرح درب ورودی مورد نظرتان دچار تردید هستید و سوالاتی در ذهن دارید، با مراجعه به گروه ایراچی، شک و تردیدهای خود را برطرف نموده و از مشاوره های تخصصی این گروه بهره مند شوید و در نهایت به دربی ایده آل و زیبا در محیط مورد نظرتان دست یابید.

طراحی درب های ورودی

مطالب مرتبط