سقف شیشه ای طرح مدرن

طراحی های منحصر به فرد سقف استیند گلس و چوب های بازیافتی، فضاهای مدرنی با به سبکی ویژه ایجاد کی کنند
طراحی های منحصر به فرد درب استیند گلس حس و حالی مجلل را در سبکی سنتی به فضاهای مدرن داخلی هتل موزه ی ۲۱c اضافه کرده است. طراحان نیویورکی فضاهای مدرن فوق العاده ای را ساخته اند که با ایده ای دکوراسیون خانه های دنج ییلاقی، مصالح طبیعی و ترکیب رنگی روشن مزین شده است.
طراحی های منحصر به فرد استیند گلس سقف در هتل موزه ی ۲۱c، یک ایده بدیع، شیک و الهام بخش است. طراحان نیویورکی یوهان فریمن و جاستین لو، تکنیک سنتی را بازسازی کردند و طراحی مدرن فضای داخلی را با حس و حالی هنرمندانه از سبک های مربوط به دهه ۱۹۶۰ تقویت کردند.
سقف استیند گلسطراحی های انتزاعی قوسی شکل سقف و شکل های ساده هندسی، چوب طبیعی و دکوراسیون راحت فضا زیبا و جالب به نظر می رسد. تباین های جذاب جزئیات اختصاصی و مجلل با عناصر دکوراسیون منزل ییلاقی و سبک های اقتصادی، یک طراحی داخلی فراموش نشدنی را ایجاد کرده است.
این طراحی های شیشه ای سقف ها بخشی از اتاق خواب در پروژه سیلیکون بودند که برای هتل موزه ی ۲۱c، واقع در مرکز تاریخی شهر لوئیزل، آمریکا ساخته شده است. ایده های طراحی خلاقانه و تاثیر برانگیز، رنگ های غنی فضاها و طراحی های باشکوه سقف ها، که عالی و حیرت انگیز است، فضاهای هتل را به فضاهایی زیبا و منحصر به فرد برای زندگی تبدیل کرده است.
طراحی های استیند گلس سقف، هم ظاهری امروزی و هم جلوه ای سنتی دارد، که دکوراسیون فضا را با عناصر منحصر به فرد و رنگ های زیبا بهبود بخشیده است. الگوهای دکوراسیون ساده، ولی جذاب و دل نشین اند.
چوب های بازیافتی از انبار غله ای قدیمی و با ساخت سفارشی به خوبی با استیند گلس ها هماهنگ اند، که ترکیبی دل نشین بافت ها را ایجاد کرده است و با طراحی و اجرای درب های استیند گلس، سبک دلربای سنتی منحصر به فردی را به فضاها اضافه کرده است.

سقف استیند گلس

کارهای هنری اصیل، مجسمه ها و وسایل دکوراسیون هنرمندانه، تأثیرگذاری فضاها را افزایش داده است. طراحی زیبای فضاها با یک قوس انتزاعی درخشان که انگار حاصل جهانی دیگر است، به فضای داخلی هویت داده است و این محصول غافلگیرکننده که بهوسیله هنرمندان مبلمان منازل ساخته شده است حس و حالی سنتی منحصر به فردی را به طراحی داخلی مدرن آن اضافه کرده است. یک صندلی راحتی و قفسه های جذاب کتاب،تندیس های کوچک و وسایل دکوراسیون با هم فضاهای داخلی خاصی را به سبکی برجسته و دنج ایجاد کرده اند
موسیقی های انتخابی که با طرح فضای داخلی مورد استفاده هماهنگ است، طراحی فضاها را به کمال رسانده است و بعدی دیگر را به تجربه مهمانان این هتل آورده است. طراحیفوق العاده اتاق ها، که با طراحی رنگارنگ استیند گلس سقف و موسیقی لذت بخش ترکیب شده است، خاطرات فراموش نشدنی را برای شما می سازداتاق های این هتل زیبا که باقیمتی برابر با ۲۵۰ دلار به ازای هر شب در دسترس اند، مهمانان را دعوت به لذت بردن از تمام احساسات انسانی می کند و موجب لذت بردن بازدیدکنندگانش می شود.
مطالب مرتبط