طاق های شیشه ای تزئینی با شیشه های استیند گلس و تیفانی

طاق های شیشه ای تزئینی با شیشه های استیند گلس و تیفانی

شیشه های تزئینی استیند گلس و تیفانی، گزینه ای مناسب، جهت استفاده در دکوراسیون داخلی اماکن مختلف می باشند و بدون تغییر در بخش های مختلف ساختمان از نظر معماری، موجب دگرگون شدن آن شده و بر زیبایی و کیفیت آن می افزایند. یکی از موارد استفاده از شیشه های تزئینی استیند گلس و تیفانی، استفاده از آن ها در طاق های شیشه ای تزئینی می باشد که بعضا به صورت سازه ای دکوراتیو در فضای داخلی و بعضا به عنوان پنجره در بدنه ی بنا، ایفای نقش می نمایند و کاربردهای فراوانی دارند. تصور کنید که استفاده از طاق های شیشه ای تزئینی، که مزین به شیشه های استیند گلس و تیفانی شده اند، تا چه اندازه زیبا تر خواهند بود و چه قدر بیشتر از پنجره های معمولی پوشیده با پرده های پارچه ای، نظرتان را بخود جلب خواهند کرد؟!

طاق های شیشه ای

استفاده از طاق های شیشه ای تزئینی با شیشه های استیند گلس و تیفانی در منازل مسکونی

شاید بعضی از شما به اشتباه تصور کنید، که استفاده از طاق های شیشه ای تزئینی که از شیشه های استیند گلس و تیفانی ساخته شده اند، تنها محدود به اماکن بزرگ و وسیع همچون کلیساها، مساجد، تالارها و غیره می باشد و خود را از داشتن چنین سازه ای زیبا و دکوراتیو در فضای خانه تان محروم کنید، این در صورتی است که طاق های شیشه ای تزئینی، در ابعاد و اندازه های مختلفی، مطابق با نظر و سلیقه ی کارفرما، طراحی و ساخته می شوند و قابل اجرا در منازل مسکونی مختلف بوده و به راحتی نقش پنجره را در اماکن مختلف ایفا می کنند. پنجره ای که نه تنها نور آفتاب را در درون خانه منعکس می کند، بلکه خود نقطه ی توجهی برای همگان می گردد و تمامی چشم ها را به سوی خود بر می گرداند.

طاق های شیشه ایاستفاده از طاق های شیشه ای تزئینی در اماکن دیگر

کاربرد طاق های شیشه ای تزئینی، بسیار متنوع است. این طاق ها، قابل استفاده در اماکن مختلفی همچون، تالارها، ویلاها، مجتمع های تجاری و موسسات فرهنگی هنری و انواع گاری ها و نمایشگاه ها می باشند و ضمن برخورداری از مقاومت و استحکام کافی، از ظرافت و زیبایی منحصر به فردی نیز بهره می برند. با استفاده از طاق های شیشه ای تزئینی استیند گلس و تیفانی در فضا، به محیط مورد نظر خود رنگ بپاشید و به آن هویتی فرهنگی و اصیل اعطا نمایید. جهت آشنایی با انواه پروژه های انجام شده با تکنیک استیند گلس و تیفانی می توانید، به سایت ایراچی مراجعه نموده و با بررسی انواع پرژه ها و ویژگی های هر یک از سازه ها، به تصمیمی آگاهانه برای محیط مورد نظر خود دست یابید.

مطالب مرتبط