دکور کلبه ساحلی

اگر شما هم صاحب کلبه یا خانه ای نزدیک دریا هستید و دوست دارید دکوراسیون خانه را با فضای بیرون آن هماهنگ کنید این مقاله کوتاه مناسب شما است . با کوچکترین تغییرات میتوانید یک فضای رویایی و زیبا بسازید.

دکور کلبه ساحلی​وسایل جانبی از گنجینه هایی که از دریا و ساحل آمده اند

وسایل جانبی همیشه قسمت مورد علاقه من در دکوراسیون بوده است! من معتقدم مصنوعات مورد استفاده در دکوراسیون می توان مطابق با خواسته شما درجه یک و زیبا باشد. اضافه کردن وسایل جانبی و کارهای هنری مانند پارتیشن با شیشه های تزئینی تیفانی چیزی است که با آن خاطرات و یادگاری ها و گنجینه های خانوادگی را به نمایش می گذارید. همه ما مجموعه های کوچک (یا بزرگی) از صدف ها، سنگ ها، سنگ های رنگی دریایی و تکه چوب هایی داریم که فرزندان ما (یا خود ما) طی گردشی کنار ساحل آن ها را پیدا کرده ایم. پس این گنجینه های ارزشمند کوچک را بردارید و یک کار هنری خاطره انگیز ایجاد کنید و به وسیله آن ها به نمایش بگذارید.

این عناصر ساحلی می تواند وسایل ساخته شده از موجودات دریایی، صدف ها، ماسه، خزه های دریایی، مرجان، تکه چوب ها و غیره باشد. به دنبال بالش ها، ظروف، لیوان ها یا کارهای هنری باشید که روی آن ها تصاویری از دریا و ساحل چاپ شده است. اینجا فضایی متلعق به شما است که می توانید حس و حالی ساحلی به آن ببخشید. پس می توانید بالش هایی را انتخاب کنید که روی آن طرح هایی از اختاپوس دارد! دوست دارید سنگ های درخشان ساخته شده به شکل ستاره دریایی را روی دیوارهای خود نصب کنید؟ قطعا! چرا که نه! با هر چیزی که دوست دارید، هر چیزی که خاطرات شگفت انگیز را به یادتان می آرود دکوراسیون را انجام دهید. اینجا خانه شماست! پس حسی که خودتان از یک ساحل دارید را در آن پیاده کنید و لذت ببرید! درب استیند گلس و شیشه ای از گزینه های عالی برای خانه های ساحلی هستند.

یک گزینه ساده برای یک کار هنری ساحلی آن است که صدف هایتان را بر اساس رنگ و اندازه مرتب کنید و سپس آن ها را در قاب های کنار هم قرار دهید و به دیوار بچسبانید، و خودتان یک کار هنری با صدف ها بسازید. همچنین دکوراسیون داخلی با شیشه های تزئینی میتواند فضای خانه تان را متحول کند. یا گلدانی را با صدف های تمیز و گل ها پر کنید و از آن به عنوان یک وسیله رومیزی تابستانی ساده اما حیرت انگیز استفاده کنید.

دکور کلبه ساحلی

مطالب مرتبط