کاربرد پارتیشن های شیشه ای تیفانی و استیند گلس در اماکن اداری

یکی از مهم ترین کاربردهای پارتیشن های شیشه ای، استفاده از آن ها در بخش های مختلف یک اداره است. زیبا سازی این پارتیشن ها و اعمال تغییرات در آن ها با استفاده از تکنیک تیفانی و استیند لس، موجب زیبا تر شدk فضای اداره شدهT و به آن هویتی متفاوت می بخشد و آن را از خشکی و یکنواختی خارج می کند.

پارتیشن های شیشه ای تیفانی و استیند گلس، در بخش های مختلف اماکن اداری مورد استفاده قرار می گیرند و اتاق کارمندان، حسابداری، مدیریت، و بخش های مختلف آن را از یکدیگر تفکیک می نمایند.

مزایای استفاده از پارتیشن های شیشه ای تیفانی و استیند گلس در اماکن اداری


برخی افراد تصور می کنند که فضای یک اداره باید، کاملا خشک و سنتی و فارغ از هرگونه ظرافت و زیبایی باشد. در حالی که این اندیشه کاملا اشتباه است و افرادی که در ادارات مشغول به کار هستند و هم چنین افرادی که برای انجام کار خود به آن جا مراجعه می کنند، همگی آدمیزادند و دارای ذوق و قریحه می باشند.
وقتی از پارتیشن های شیشه ای که با تکنیک تیفانی و استیند گلس طراحی و ساخته شده اند،صحبت می کنیم، در واقع از طرح های ساده و خاصی که با فضای ادارات نیز سازگار هستند حرف می زنیم و منظورمان ایجاد طرح های شلوغ و پر نقش و نگار بر روی آن ها نیست. این پارتیشن ها به فضا روح می بخشند و ضمن افزایش بازده کارمندان، موجب ایجاد حسی خوب در ارباب رجوع نیز می گردند و مدت زمانی را که باید در آن اداره صرف کند را، قابل تحمل تر می نمایند.
امروزه ادارات بسیاری برای جدا کردن بخش های مختلف، از پارتیشن های شیشه ای تیفانی و استیند گلس استفاده می کنند و بدین ترتیب درجه ی کیفی دکوراسیون داخلی اداره ی خود را، ارتقا می بخشند.

این پارتیشن ها بسیار محکم و مقاوم هستند و عایق صوتی و حرارتی بسیار مناسبی، جهت استفاده در ادارات می باشند و حریم خصوصی هر بخش را، به بهترین شکل ممکن حفط می کنند.
با مراجعه به سایت ایراچی می توانید، ضمن آشنایی با انواع پروژه های اجرا شده توسط این تیم، به کسب اطلاعات لازم در زمینه ی استفاده از تکنیک تیفانی و استیند کلس در بخش های مختلف نیز بپردازید و از مشاورین و متخصصین با تجربه ی این شرکت، در مورد مکان مورد نظر خود، مشاوره و کمک بگیرید.
مطالب مرتبط