دکور خانه های مدرن به سبک روستایی-قسمت دوم

این نکته ها که امتحان شده و جوابش را پس داده است، به شما کمک می کند تا خانه روستایی رویایی تان را به به صورتی مدرن و صنعتی بسازید . . . حتی اگر در روستا زندگی نمی کنید.
قسمت اول مقاله را اینجا بخوانید.

دکور خانه های مدرن به سبک روستایی۳ .  سقف های بلند را انتخاب کنید

ما درباره خانه زیاد صحبت کرده ایم، اما همه آن هایی که دوست دارند یک خانه روستایی شکل داشته باشند در واقع خانه ای مناسب برای اینکار را ندارند. در عوض، ما اتاق های با شکل عجیب و غریب، دیوارهای با رنگ تماما سفید و سقف های کوتاهی داریم که در فضاهای شهری امروزی معمول هستند. یک عامل مهم برای خانه های به سبک روستایی، نور طبیعی زیاد است ، پنجره های دکوراتیو و داشتن سقف های بلند می تواند برای رسیدن به آن ایده آل باشد. اما اگر شما سقف های بلندی ندارید، باید به صورت مصنوعی آن را ایجاد کنید. پرده های کرکره ای را بکنید و به جای آن پرده های ظریف با رنگ روشن را به گونه ای وصل کنید که تا آنجا که جا دارد نزدیک سقف باشد یا سقف تان را با رنگی کمی روشن تر از رنگ دیوارهایتان رنگ آمیزی کنید تا فضای خانه تان را مثل مروارید دلپذیر و رویایی کنید.

دکور خانه های مدرن به سبک روستایی۴ . مبلمان نامتناسب

نور و روشنایی مطلق می تواند برخی اوقات کمی حس سردی و بی هویتی فضا را القا کند، نه؟ ما در واقع طرفدار دکوراسیون منظم و مرتب نیستیم ولی اضافه کردن چند وسیله نامتناسب با فضا به خانه تان تا درجه ای شخصیت و زیبایی را به همراه دارد. گفته می شود که حتما حتما همه چیز در کنار هم خوب جلوه کند تا یک واحد یکپارچه داشته باشید. یک کاناپه چرمی قهوه ای با یک صندلی با نشیمنگاه از جنس چرم گاو بیشتر از یک مبل کوسنی مخملی صورتی پررنگ یا یک میز جلومبلی از جنس لوسیت به این زیبایی کمک می کند. اگر شما راهنمایی هایی که تا اینجا به شما معرفی کرده ایم را دنبال کرده باشید، باید به خوبی بتوانید از پس این کار بر بیایید.

دکور خانه های مدرن به سبک روستایی۵ . عکس ها یا وسایل تزئینی و هنری را به دقت انتخاب کنید

و مهمتر از همه، یک خانه تا زمانی که در آن اثری از انسان و تعلقات آن نباشد تبدیل به خانه نمی شود. می توانید احساس خانه های روستایی را با وسایل محلی تان به خانه بیاورید … یک اثر چوبی تراشیده شده که از روستای تان آورده اید، قابی که در آن شما در کنار کسانی که دوستشان دارید هستید، پوسترهای محبوب خودتان یا شاخ اولین گوزنی که شکار کرده اید (البته اگر اینکاره هستید). تمام این موارد می تواند صمیمیت و خوشی را به خانه تان بیاورد. درست است، داشتن فضایی که شبیه عکس های مجلات است خوب است ولی زندگی همیشه پر از لحظات عالی و بی عیب نیست. عکس و تصاویری از زمانی شاد و عجیب شما هم می تواند جایی روی دیوار داشته باشد.
مطالب مرتبط