دکور خانه های مدرن به سبک روستایی-قسمت اول

اصلا چه کسی گفته است که بزرگ شدن در یک مزرعه و در یک انبار غله چیز بدی است؟ این ۵ نکته که امتحان شده و جوابش را پس داده است، به شما کمک می کند تا خانه روستایی رویایی تان را به به صورتی مدرن و صنعتی بسازید . . . حتی اگر در روستا زندگی نمی کنید.
ما (و دیگر جامعه طراحی داخلی، در این زمینه) نمی توانیم به شما کمک کنیم ولی می توانیم در حد آموزش، به شما در زمینه ترکیب فضای صمیمی و دنج خانه های روستایی بادکوراسیون خانه های مدرن امروزی همراهتان باشیم.
دکور خانه های مدرن به سبک روستایی

۱ . استفاده از رنگ های موجود در طبیعت

یکی از بزرگترین تفاوت ها میان خانه های روستایی مدرن و قدیمی در استفاده از رنگ است. در حالیکه در گذشته احتمالا خانه هایی را با رنگ های قهوه ای، سبز، قرمز و زرد پر رنگ دیده اید که می توانست حس خانه های روستایی را داشته باشد، خانه های شیک عصر جدید برای داشتن شکلی روستایی از رنگ های ملایم، آرامش بخش و ترکیبی بهره می برند. ما توصیه می کنیم که رنگ های آرامش بخش را انتخاب کنید. رنگ هایی مثل سفید روشن، کرم، قهوه ای روشن و خاکستری باید در قلب خانه تان استفاده شود. اگر که می خواهید بعد ایجاد کنید، یک پس زمینه تک رنگ، رنگ ها را برجسته تر نشان می دهد.  دکور خانه های مدرن به سبک روستایی

۲ . مصالح طبیعی

یکی از راه هایی که می توانید با آن فضای آرامی را در خانه تان ایجاد کنید از طریق مصالحی است که استفاده می کنید. در اینجا اگر زیبایی شناسی شما بیشتر به سمت سبک های کلبه ای یا سبک روستایی است باید درباره مصالح تان هم تصمیم بگیرید. سطوحی مثل چوب های سفید بیرونی خانه و با رنگ کرمی برای داخل خانه به فضای شما جذابیت اضافه می کند و آجر و فولاد می توانند برای مرزها و کنج های خانه استفاده شوند. همچنین استفاده از دستگیره ها و ابزارهای مسی در کنار دیواره های کناری همیشه پیچیدگی و کمال را به همراه دارد. و همیشه شما می توانید از کاشی شیشه ای رنگی در خانه تان استفاده کنید، خواه رنگ آمیزی کاشی مانند، به سبک اسپانیای باشد یا استفاده از خود کاشی برای زیر کابیت ها.
مطالب مرتبط