کاشی شیشه ای چه محصولی است؟

کاشی شیشه ای محصولی است جذاب برای بسیاری از دکوراتورها و طراحان. چرا که قابلیت استفاده در هر فضا و شرایطی را دارد و طراح با تغییر نوع چیدمان آنها می تواند فضاها را به زیبایی تزیین نماید. حضور کاشیهای شیشه ای در طرحها و سایزهای مختلف  در سالهای اخیر در بازارحاکی از گستردگی کاربرد آنها در دکوراسیون داخلی است.

کاشی شیشه ایکاشی های شیشه ای ساخته شده با تکنیک فیوز به نسبت دیگر کاشیهای موجود در بازار امتیازاتی دارد مانند سبک بودن این کاشیها که باعث می شود در هر فضایی حتی در سقفها که وزن عامل مهمی است به خوبی قابل استفاده باشند. از دیگر امتیازات این کاشیها تنوع بی اندازه طرح و رنگ است چرا که این نوع کاشیها دست ساز بوده و امکان ساخت با هر طرح و رنگی را دارند . نصب ساده و آسان این کاشیها بر روی هر سطحی با چسب آکواریوم از دیگر امتیازات آنهاست .دیگر خصوصیت ممتاز آنها به نسبت سایر کاشیهای شیشه ای لبه های منظم و گونیایی است که باعث می شود در هنگام نصب کار بسیار منظم و دقیق و با کیفیت مناسب نصب شود.
پشت بعضی از انواع این کاشیها با تکنیک ورق کاری به شکل براق و متالیک پوشش داده شده است تا جهت استفاده در سطوحی که نیاز به پوشاندن سطح است قابل استفاده باشند . دیگر کاشیها تا حدودی شفاف بوده و قابلیت عبور نور با طیفهای رنگی را دارند.
به بسیاری از افرادی که تمایل به تغییر دکور آشپزخانه یا سرویسهای بهداشتی منزل خود دارند و یا تزیین آینه , کابینت و یا فضاهایی که در منزل به نظر ساده می آیند و نیاز به تغییر دارند مد نظرشان است می توان  این کاشیها ی شیشه ای را پیشنهاد داد. هزینه کم , نصب ساده و تنوع این کار این امکان را حتی به یک خانم خانه دار هم می دهد تا خود با استفاده از این کاشیها به تزیین منزل  بپردازد.

 

 کاشی های شیشه ای کاشی های شیشه ای  کاشی های شیشه ای کاشی های شیشه ای کاشی های شیشه ای
 کاشی های شیشه ای کاشی های شیشه ای کاشی های شیشه ای کاشی های شیشه ای کاشی های شیشه ای کاشی های شیشه ای
 کاشی های شیشه ای کاشی های شیشه ای کاشی های شیشه ای کاشی های شیشه ای کاشی های شیشه ای کاشی های شیشه ای
مطالب مرتبط