جدیدترین طراحی ها در دنیای مبلمان-قسمت سوم

 DC1615
طراح : Vincenzo De Cotiis / Progetto  Domestico  
 قیمت در دسترس نیست
 Vincenzo Cotiis و آخرین مجموعه او، پاپ نو، ترکیبی از مواد سنتی با جدید، و اشکال غیر منتظره است، که از جمله در این میز جانبی برس خورده می توان آن را مشاهده کرد

ظاهر ترکیبی (Mix Appeal)
طراح: Studio Pepe / Ivano Redaelli
 قیمت در دسترس نیست

این کمد لباس نامتقارن گرافیک، توسط مجموعه طراحی whizkids Studiopepe طراحی شده است، و به زبان خلاق میلانی و استعداد آن برای شکل و رنگ پایبند بوده است

 


اولفاتوریو (Olfattorio)
طراح: Cristina Celestino / Attico
قیمت :  ۹۹ پوند
 از کریستینا سلستینو مجموعه “Olfattorio برای شرکت Attico را می توان نام برد. این گلدان ها یک راه ابتکاری را ارائه کرده اند که در آن گل حالت خود را حفظ کرده و تقویت عطر و بوی آن امری اساسی است.
این نوع طراحی داخلی باعث شده است تا علاوه بر حفظ شکل کلی ساختار گل، تازگی و عطر و بوی آن حفظ شده و از ساقه آن برای تازگی بیشتر گل محافظت می شود.

 


جوبو(Jobu)
طراح: Piero Lissoni / Lema
 قیمت در دسترس نیست
پیرو  لیسونی در آخرین طراحی های خود برای مجموعه LEMA یک تخت با بالین بزرگ را ارائه کرده که به عنوان یک حائل و یا سایه بان کاربرد دارد.
این کار در مخمل آبی رنگ در اینجا نیز نشان داده شده است و همچنین در نسخه های پارچه ای و چرم موجود است

 


 w084t2 Studioilse
طراح: Ilse Crawford / Wästberg
قیمت:  ۴۰۵ پوند
 در یک همکاری بین استودیو طراحی سوئدی، Wästberg، و طراح بریتانیایی الزی کرافورد، این لامپ رومیزی منحصر به فرد با بهره گیری از لوازم پریز NL معرفی شد که در کنار نوآوری و طراحی چشمگیر – قدرت مواد در بیرون کشیدن پاسخ حسی و عاطفی در بیننده را نشان می دهد.
آهن ریخته گری شده به همراه روغن گیاهی سوخته، برای نشان دادن حس ثبات، قابلیت اطمینان و اعتماد استفاده می شود.
چوب راج باعث بروز گرما و زندگی می شود، در حالی که پودر معدنی به شکلی خاص برای تابش صاف و دقیق آن انتخاب شده است

 


استارداست ‘Stardust’ 
طراح: Marconato & Zappa / Busnelli
قیمت:  ۴،۵۳۸ یورو
 طراحی شده توسط مارکناتو و زاپا، یک استودیو طراح مستقر در کومو، در شمال ایتالیا، میزStardust  بخشی از یک مجموعه اتاق خواب است که شامل یک تخت، یک میز جانبی و یک مجموعه کوسن شده است.
میز دارای پایه باریک چوبی و دو تکه است که پشتیبانی شده توسط یک ساختار فلزی بوده که با ترکیبات مختلف در دسترس است، و دارای یک چرم لوکس بوده که در طیف های مختلف موجود است.  

 


گاو صندوق پرشس (Precious)
طراح: CTRLZAK / Spazio  Pontaccio  
قیمت : ۳،۷۰۶  پوند
 یک کابینت برای نگهداری از دارایی های ارزشمند که توسط دوئت طراح ایتالیایی-یونانی CTRLZAK ایجاد شده است و ترکیبی بین یک جعبه شیشه فیوزگلس و ایمنی است.
واحد ذخیره سازی به زیبایی طراحی شده دارای ویژگی ها و جزئیات بالایی بوده است که در تمامی قسمت ها قابل مشاهده است.

 


صندلی اورلاندو(Orlando)
طراح: Reiko Kaneko / SCP
قیمت: ۲۱۹۳ پوند
 صندلی اورلاندو اولین طراحی ریکو کانکو را به عنوان طراح وسایل خانگی و مبلمان معرفی می کند. صندلی دارای یک قاب فولادی جامد است، و فولاد ضد زنگ اجازه می دهد تا انعطاف پذیری ملایم، و آرامش بخش بودن به ارمغان بیاید.
دسته باریک آن از گردو یا بلوط ساخته شده است، در حالی که پوشش های مختلف اثاثه یا پوشش پودری در دسترس هستند.

 


بالب( Bulb )
طراح: Minimalux
قیمت:  ۲۱۰ پوند
 لوازم جانبی Minimalux بدون توجه بیش از حد به جزئیات طراحی می توانند زیبایی بی رقیبی را ایجاد کنند. این لامپ میزی دارای کروم و قابلیت صرفه جویی در انرژی است که از شیشه تزئینی دمیده شده با یک پایه برنجی جامد برش خورد ساخته شده است – این هماهنگی کامل با میزهای کنار تخت و میزهای قهوه به طور یکسان قابل تحسین است

 

مطالب مرتبط

 

مطالب مرتبط