جدیدترین طراحی ها در دنیای مبلمان-قسمت دوم

آینه اولیویا (Olivia)

طراح:  Davide  Monopoli / Pulpo
قیمت : ۲۴۷ 
 با استفاده از ارائه ترکیبی هیجان انگیز از رنگ و بافت، آینه Pulpo ‘اولیویا “یک بازی با تضاد است.
طراحی شده توسط داوید  مونوپولی، این قطعه شامل یک آینه شیشه ای چند لایه-لاجوردی رنگ بر روی یک پایه سنگی سیاه و سنگین و زاویه دار است، که وعده یک انعکاس عالی از هر موقعیت را می دهد

 آینه بازتاب یک ژست(Reflection of a gesture)

طراح : Beza Projekt
قیمت: از ۳۲۰ پوند
 استودیو طراحی آوانگارد Beza  در سری پروژه های جدید خود یک سری جدید از آینه ها را معرفی کرده است که برای این فرض که یک آینه باید بدون مانع، روشن و کاملا بازتابنده باشد سوال ایجاد کرده است.
آینه به طور مستقیم بر روی یک سطح شیشه تزئینی شفاف و با چرخش های انعکاسی جسورانه ساخته می شود، در حالی که فریم های چوبی مجسمه ای و نامتقارن، ایده آینه را به عنوان یک طراحی داخلی هنری تقویت می کنند.

طراحی داخلی
 آینه و کشوی الکساندرا (Alexandra)

طراح : Sebastian Mann / Mannmade London
قیمت : ۱،۴۷۵  یورو
‘الکساندرا’ یک قطعه مبلمان چند منظوره است که تمام نیازهای یک اتاق خواب را رفع می کند. ترکیب فضای ذخیره سازی، آینه و میز آرایش در این ساختار دیده می شود، و نشان دهنده ساختار ماژولار به عنوان یک راه حل صرفه جویی در فضا است.
این مدل به عنوان بخشی از اولین کارهای سباستین مان در زمینه وسایل خانگی و مبلمان، این مدل به پس زمینه معماری خود تاکید کرده و در ترکیب مدرن فولاد شکل می گیرد. 

طراحی داخلی
 مجموعه هایلایت (Highlight)

طراح: Studio Peascod
قیمت: از ۱۶۵۰ یورو
 استودیو پیزکاد از طراحان پیشرو سبک églomisé – روش تزئینی استفاده از ورق طلا، کاغذ و رنگدانه در پشت شیشه و آینه – از زمان تاسیس استودیو مستقر در لندن در سال ۲۰۱۱ بوده است.
کار آن را می توان در فضاهای داخلی خصوصی متعددی دید و اخیرا نیز به شکلی برجسته می توان آنها را به عنوان میز پذیرش رستوران Skye Gyngell که بسیار مورد تحسین قرار گرفته است مشاهده کرد.
مجموعه Highlight شامل دو لامپ، دو آینه و یک میز جانبی در شکل های الهام گرفته شده از دکو است.
هر قطعه دست ساز است، که زمانی از حدود هشت تا ده هفته برای آماده شدن نیاز داشته، و می تواند در یکی از چهار اثر églomisé مختلف و سه روکش فلزی آن را سفارش داد.
ما فکر می کنیم که این مجموعه نمایانگر یک بازتاب خیره کننده از استعداد او است

طراحی داخلی
 لامپ بابل (Babel)

طراح : Ángel Jové / Santa & Cole
قیمت : ۱،۲۱۵دلار
 به افتخار ۳۰امین سالگرد خود در این سال، شرکت سانتا و کول مجسمه “بابل” را دوباره به نمایش گذاشته است. اثر اصلی توسط طراح گرافیک و تصویرگر آنجل ژو در سال ۱۹۷۱، با ترکیب ألبستر صاف از روستای اسپانیایی Sarral ساخته شده و فرم قوی آن یادآور هندسه خطی از دوره هنر دکو است.
در حالی که طراحی معمارانه، ظرافت توتمی باعث شده است تا این اثر ترکیبی جلوتر از زمان خود، و کمتر مربوط به امروز را داشته باشد. همانطور که هر لامپ توسط دست ساخته شده است، هیچکدام از دو نمونه این مجموعه یکسان نیستند

طراحی داخلی
 چراغ میز کار پل اسمیت نسخه ۳ (Paul Smith Edition 3′)

طراح: Paul Smith / Anglepoise
قیمت : ۱۶۰  یورو
 این سومین باری است که دو برند فصیح بریتانیا یعنی Anglepoise و پل اسمیت  برای بازسازی نوع ۷۵ مجموعه خود همکاری می کنند، و این بار در رنگ های روشن اولیه، با الهام از جنبش De Stiil پیشگامی شده توسط پیت موندریان و تئو ون دوزبرگ انجام شده است.
ترکیب فرم مدرن Anglepoise با شکل و شمایل منحصر به فرد طراح مد، حالت انتزاعی بی عیب و نقصی را ایجاد کرده در حالی که همچنان محصولی کاربردی است

طراحی داخلی

فرش ریهب (Rehab)

طراح: Illulian
قیمت: ۳۴۳۵ یورو
 بازی با بافت، رنگ و شکل، فرش دستباف استودیو طراحی Illulian را تبدیل به اثری ماندگار و در همراهی با روند مد کرده است. قالیچه های لوکس منابع پایان ناپذیری از شگفتی هستند، و اغلب با الگوهای قابل توجه و یا رنگ های تکان دهنده توجه را به خود جلب می کنند

 

مطالب مرتبط
مطالب مرتبط