تزئینات ورودی خانه

یکی از روش هایی که می توانید ورودی خانه خود را بسیار زیباو شیک داشته باشید ایجاد یک ورودی زیبا و دلپذیر به خانه تان می باشد که هر مهمان و فردی را به خود جلب نماید این خود می تواند نقطه شروعی برای کار شما باشد زمانیکه وارد خانه می شوید احساس دلبستگی و خوبی به شما دست خواهد داد.

تزئینات ورودی خانهنور خود یکی از موارد مهم می باشد با ایجاد نور و نورپردازی زیبا در جایگاه ورودی می توانید صحنه ای دل انگیز و زیبا بیافرینید مثلا در اینجا از انواع نورها برای نورپردازی استفاده شده است اباژور چراغ سقفی نور افتاب که از پنجره به داخل تابیده همگی نمایی زیبا برای ورودی خانه ایجاد کرده اند.

در اکثر خانه ها محل ورودی باریک است اما این بدین معنی نیست که نمی توانید از این فضا استفاده کافی نمایید می توانید با استفاده از میزو رنگ امیزی گل ارایی صندلی اباژور و موارد مختلف این قسمت را تزئین نمایید بگونه ای که دلتان می خواهد این باعث خواهد شد نمای ورودی هرچه بیشتر گرم و دلپذیر برای افراد تازه وارد باشد و انها را جذب نماید.

یک ورودی شاهانه همانند این عکس با یک میز کوچک خیلی بد بنظر خواهد امد . یک میز دراز کنسول دار و یک صندلی یا نیمکت آینه ایستاده و قدی و یکسری المان ها دیگر می تواند هرچه بیشتر به زیباتر شدن این ورودی خانه بیافزاید.

تزئینات ورودی خانهدر این نما نیز از چوب های زیادی استفاده شده که به کاربر اجازه می دهد زیبای طبیعت را درک کند آینه با قاب چوبی گلدانی زیبا میز چوبی و حتی صندلی راحتی قدیمی چوبی که از چوب های درخت ساخته شده است و درب کاملا چوبی کف پارکت همه از چوب ساخته و پرداخته شده اند و به هر فردی در زمان ورود حس گرم خوش امد گویی می دهند

مطالب مرتبط