طراحی ورودی خانه در دکور-قسمت اول

یک ورودی زیبای خانه به مهمانان حس خوبی می دهد و بشما کمک خواهد کرد نوع استایلی که زندگی می کنید را به بقیه نمایش داد البته شاید این مورد خیلی هم مهم نباشد زیرا این اتاق کوچکترین اتاق در خانه می باشد در زیر نمونه هایی از این طراحی را بشما معرفی می کنیم تا شاید ایده هایی به شما بدهد.

طراحی ورودی خانه در دکوردر این دکوراسیون از رنگ های آبی سبز وسفید در دکوراسیون استفاده شده است که نمایی جالب در ورودی این خانه ایجاد کرده است این فرش راه راه باعث شده این ورودی زیباتر بنظر بیاید یک فرش ۱ در ۲ متر نمونه این مدل می باشد.

یک نیکمت سبز چوبی نیز سر در این خانه است که کفش ها را می توانید در زیر آن بگذارید و جای نشستن هم روی آن قرار دارد در کل رنگ دکوراسیون سبز و آبی و سفید است . یک نیمکت چوبی و یک فرش راه راه و یک نگه دارنده درب از طناب ساخته شده نیز در ورودی قرار دارد

طراحی ورودی خانه در دکورترکیبی شفاف و جالب در این دکوراستفاده شده است رنگ لیمویی یک آینه بیضوی حس خوش آمد گویی به شما القا می کند سقف نیز دوبرابر سقف حالت عادی طراحی شده است یک میز نصفه کنسول با دوپایه که روی آن جای گذاشتن وسایل مختلفی خواهد بود رنگ بندی زرد لیمویی سبز لیمویی و سفید هست رنگ درب ورودی شفاف وروشن یک میز رنگ شده و یک فرش رنگی در دم درب وجود دارد.

طراحی ورودی خانه در دکوربا کاغذ های دیواری با اشکال بوته شبیه فرش می باشد از ورودی طبیعت و زیبایی آن القا می شود در نگاه اول کف پارکت گلدان سمت راست و سبد از جنس الیاف طبیعی و جالباسی بروی دیوار همگی نمایش دهنده طرح دکوراسیون خلاقانه طبیعت گونه است رنگ ها سبز و سفید و چوبی است فرش از جنس الیاف طبیعی است.

 

طراحی ورودی خانه در دکور-قسمت دوم

مطالب مرتبط