​چگونه شیشه های دکوراتیو فضای داخلی خانه را بهبود می بخشند؟

بسیاری از ما از فضای سرد و بی روح خانه یا محل کارمان ناراضی هستیم و بارها به این فکر کرده ایم که چگونه می توانیم حس بهتری در فضا ایجاد کنیم. در حقیقت این موضوع که چگونه می توان فضای داخلی خانه را بهبود بخشید به عوامل زیادی بستگی دارد.

عناصر زیادی نیز در معماری و دکوراسیون داخلی هستند که می توانند به بهبود وضعیت منزل یا محل کار ما کمک کنند. یکی از بهترین راهکارها برای پاسخ به این سوال شیشه های دکوراتیو هستند که امروز بین معماران و طراحان صاحب سبک بسیار محبوب و پر طرفدار هستند.
شیشه های دکوراتیو می توانند در هر فضایی از جمله مسکونی، اداری، تجاری، آموزشی، درمانی و غیره قرار بگیرند و به طور کلی دکوراسیون آن فضا را متحول کنند.

این شیشه ها می توانند به صورت روشن و تیره طراحی شوند و در بعضی قسمت ها مات و در بعضی قسمت های دیگر شفاف باشند. هر طرح و هر نقشی که مد نظر کارفرما باشد می توان بر روی شیشه های دکوراتیو کار کرد.

در بعضی سازمان ها یا بانک ها، لوگوی سازمانی بر روی شیشه های دکوراتیو کار می شود که وحدت مناسبی بین فضاهای یک محیط ایجاد می کند.

 شیشه های دکوراتیو

سایر ویژگی های شیشه های دکوراتیو در دکوراسیون داخلی

شیشه های دکوراتیو می توانند در هر ابعادی که مدنظر مشتری باشد ساخته شوند. عموما تا ارتفاع خاصی این شیشه ها به صورت یک تکه ساخته می شوند و اگر از حد مجاز، ارتفاع آن ها تجاوز کند باید به صورت دو تکه ساخته شوند تا حمل و نصبشان راحت باشد.

اگر قرار است از شیشه های دکوراتیو برای پارتیشن و برای جدا کردن چند فضا از یکدیگر استفاده شود، بهتر است ارتفاعی حدود دو متر الی دو متر و بیست سانت داشته باشند.

 شیشه های دکوراتیو

نمونه ی استفاده از شیشه های دکوراتیو

به طور مثال اگر در محل کار شما یک هال بزرگ وجود دارد که نیاز است به چندین بخش تفکیک شود، می توانید از شیشه های دکوراتیو استفاده کنید. این شیشه ها به صورت پارتیشن یا جدا کننده یک فضای بزرگ را به چندین فضای کوچک تبدیل می کنند و در عین حال که بین فضاها حریم خصوصی ایجاد می شود، محیط زیباتر می گردد.
ایراچی مفتخر است سال هاست در زمینه طراحی، ساخت و نصب انواع شیشه های دکوراتیو با طرح ها و رنگ های مختلف فعالیت می کند. به همین منظور برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های موجود در صفحه تماس با ما، ارتباط برقرار نمایید.

 شیشه های دکوراتیو

مطالب مرتبط