گنبد شیشه ای پاسخی ایده آل برای ساختمان های کوچک و بزرگ

از گنبد شیشه ای می توانید برای پوشاندن سقف ساختمان خود استفاده کنید. اگر به معماری تاریخی اروپا دقت کنید گنبد شیشه ای را در اکثر ساختمان های آن خواهید دید. این گنبدها بر روی فضای لابی یا ورودی قرار گرفته و با طرح و نقش خاص خود به همراه نور و رنگ یک شاهکاری هنری هستند.

ویژگی های گنبد شیشه ای و نکات مهم در ارتباط با آن

گنبد شیشه ای در دو نوع استین گلاس و تیفانی در بازار وجود دارد و البته از نظر اکثر معماران صاحب سبک یک راه مطلوب، زیبا و جالب برای پوشاندن سقف و هم زمان اضافه نمودن رنگ و نور به یک فضا می باشد. عمدتا طراحی گنبد شیشه ای مدولار بوده و تنوع طرح و رنگ آن اجازه می دهد تا به هر شکلی که بخواهیم بتوانیم از آنها در جای جای ساختمان استفاده کنیم. همچنین کارفرمایان محترم می توانند از بین بیش از صد طرح، طرحی که می پسندن را برای ساختمان خود سفارش دهند. علاوه بر این ایراچی هر طرح و ایده ای که داشته باشید را به صورت سفارشی برای شما طراحی و اجرا می کند.

نکته مهمی که در طراحی و ساخت گنبد شیشه ای استین گلاس وجود دارد، نیاز شدید به دقت و حوصله بسیار زیاد تولید کننده است و همچنین این کار بسیار حساسیت بالایی دارد و با ظرافت باید ساخته شود. حمل و نقل گنبد شیشه ای از هر نوع نیازمند دقت و صرف زمان کافی و نیروی ماهر است تا شیشه ها بدون هیچگونه صدمه ای به محل نصب برسند.

گنبد شیشه ای چه از نوع استین گلاس و چه از نوع تیفانی باید با ویژگی آب بندی مناسب اجرا و نصب شود و سازنده با مهارت کافی از نفوذ هرگونه آب باران و گرد و خاک محیط و باد و سایر عوامل جوی جلوگیری کند.

گنبد شیشه ای ساخته شده در ایراچی

گنبد شیشه ای ساخته شده در ایراچی تمامی مشخصات و استانداردهای فنی را دارا بوده و به خوبی نیازهای مشتریان را بر طرف می کند. استادکاران ایراچی با تکیه بر سال ها تخصص و تجربه توانسته اند محصولی شایسته در اختیار مشتریان بگذارند. در صورتی که هر گونه سوالی در این زمینه دارید برای کسب اطلاعات بیشتر (در زمینه گنبد شیشه ای یا سایر محصولات تزئینی ساختمان) می توانید با شماره های ایراچی در صفحه اصلی تماس حاصل نمایید و با مشاوران متخصص ما صحبت کنید.

[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]

مطالب مرتبط