گنبد شیشه ای رشت – سقف کاذب با شیشه های استین گلس

گنبد شیشه ای رشتبا توجه به اینکه گنبد شیشه ای رشت ، سقف نورگیر به شمار نمی آید و به نورپردازی احتیاج دارد، از این رو به عنوان سقف کاذب یک پروژه داخلی به حساب آمده و ساخت آن توسط شیشه استین گلس صورت گرفته است.

آشنایی با جزئیات گنبد شیشه ای رشت

ساخت دو گنبد شیشه ای تیپ برای طبقات ساختمان در این پروژه در نظر گرفته شده است. از این رو، برای سازندگان و معماران، امکان در نظر گرفتن یک گنبد شیشه ای استین گلس به عنوان سقف کاذب در همه طبقات فراهم می باشد. مسئله نورپردازی را می توان یکی از خصوصیات گنبدهای داخلی دانست. یک نورپردازی ساده در پشت گنبد شیشه ای رشت، پیش از نصب صورت گرفته است، و شما می توانید از زیبایی و طرح و نقش منحصر به فرد آن، در همه ساعات شبانه روز با روشن کردن آن لذت ببرید.
گنبد شیشه ای رشت دارای قطر و ارتفاع به ترتیب ۲ متر و ۷۰ سانتی متر بوده و تعداد ۸ عدد لته دارد. نخست اقدام به نصب فریم آن شده و سپس نصب تک تک شیشه ها در کنار هم صورت گرفته است. از آنجا که به حذف شیشه بخش آب بند در این گنبد پرداخته شده، از همین رو، امکان استفاده از فریم ظریف تر برایمان فراهم گردید.

گنبد شیشه ای رشت
پیش از این نیز، ساخت پروژه های داخلی دیگری توسط شرکت ایراچی صورت گرفته که نیازی به آب بند کردن آنها نمی باشد.
طراحی و تولید گنبد شیشه ‌ای داخلی و تزئینی با شیشه استین گلس و روش تیفانی
باید بگوییم که شرکت ایراچی توانسته است انواع مختلف گنبد شیشه ای را در سراسر کشور طراحی و اجرا کند. همانطور که می ‌دانید گنبد های شیشه ای بیشتر به عنوان سقف های نورگیر در ساختمان ‌ها نقش داشته اند. ولی در عین حال، گنبد های شیشه ای دیگری نیز هستند که به عنوان سقف دوم ساختمان ها به کار می ‌روند که نمونه‌ های آن را بیان نمودیم.


در این بین، از گنبد شیشه ای می توان برای سقف های کاذب نیز بهره گرفت. مثلاً یک ایده کاربردی و بی نظیر وجود دارد که در مرکز سالن یک ساختمان، گنبد شیشه ای وارونه را به جای لوستر استفاده می کنند. همچنین اگر در ورودی خانه یک دایره یک و نیم متری با ارتفاع ۵۰ سانتی متر را در نظر بگیریم، سقف شیشه ای کاذب رنگی برای آن اجرا می گردد که بسیار زیبا است.
شما نیز از این روش اجرا که یک طرح عالی از نور و رنگ می باشد، می توانید در منزل خود استفاده نمایید. از این رو، ایده های خود را با تیم طراحی ما در میان بگذارید و به بررسی دقیق پروژه‌ های اجرایی بپردازید.

گنبد شیشه ای رشت

فیلمی از نصب گنبد شیشه ای رشت تهیه شده است که شما دعوت میشود همینجا در پایین صفحه این پروژه را مورد بررسی قرار دهید.

برای سفارش گنبد شیشه ای دکوراتیو با شماره تلفنهای ۰۲۱۸۸۴۹۲۳۱۴ – ۰۹۱۲۱۵۰۹۵۱۶ تماس حاصل فرمائید.

 

مطالب مرتبط