گنبد شیشه ای با طراحی خاص، ساده و لوکس

اگر سری به اینترنت بزنید و به تماشای نمونه های برجسته ی گنبدهای شیشه ای در سراسر جهان بپردازید، متوجه خواهید شد که گنبد شیشه ای که با تکنیک استیند گلس ساخته می شدند و در گذشته، بیشتر در اماکن مذهبی نظیر مساجد و کلیساها به کار می رفتند، دارای طراحی بسیار ریز و شلوغ، با رنگ های بسیار متنوعی هستند که البته برای استفاده در آن مکان ها، و در آن زمان بسیار زیبا و مناسب بوده و ارزش هنری بسیاری داشتند. اما شاید با خود فکر کنید که استفاده از چنین گنبدهای شلوغ و پر نقش و نگاری در محیط های امروزی چندان مناسب نیست و سازگاری چندانی با فضاهای داخلی منازل مسکونی و یا دیگر ساختمان ها ندارد. در این مورد باید بگوییم که حق با شما است و چاره ی کار، استفاده از گنبدهای شیشه ای، با طراحی ساده، خاص و بسیار لوکس است که امروزه طرفداران بسیار دارد. همان طور که می دانید استفاده از تکنیک استیند گلس در ساخت گنبدهای شیشه ای، طرح های بسیار متنوعی را رقم می زند و امروزه، گنبدهای شیشه ای ساده و بسیار لوکسی، در اماکن مختلف به چشم می خورند.
گنبد شیشه ای

کاربرد گنبدهای شیشه ای با طرح های ساده و خاص، در منازل مسکونی

امروزه اکثر افراد و به ویژه نسل جدید، طرفدار سادگی و زیبایی مینیمال هستند و علاقه ی چندانی به ابزار و اشیای پر زرق و برق و فضاهای شلوغ ندارند و ترجیح می دهند که در محیطی ساده و خلوت زندگی کنند. اما بهره مندی از مولفه های اصلی دکوراسیون داخلی با کیفیت را هرگز فراموش نمی کنند و یکی از این مولفه ها، آراستن سقف خانه ها با گنبدهای شیشه ای با طرح های ساده اما لوکس است که زیبایی فضای داخلی خانه را دو چندان می کند. این گنبدهای شیشه ای بر خلاف گنبدهای پرنقش و نگار و رنگارنگ که دارای شیشه های رنگی ریز و کوچک و نقش های بسیار شلوغ بودند، از سادگی و زیبایی خاصی بهره می برند و کاملا حرفه ای و تخصصی و متناسب با رنگ های به کار رفته در محیط داخلی منازل طراحی و اجرا می شوند.

گنبد شیشه ای

انتخاب طرح و رنگ گنبدهای شیشه ای، در اماکن مختلف

اگرچه سلیقه و نظر شخصی شما، در انتخاب رنگ ها و نقش های به کار رفته در گنبدهای شیشه ای، اهمیت بسیار دارد، لیکن کار با گروهی متخصص و حرفه ای که دارای افراد ماهر در این زمینه باشد نیز، اهمیت ویژه ای دارد. با مشاوره و راهنمایی گروه ایراچی می توانید، طرح و رنگ به کار رفته در گنبد شیشه ای مورد نظر را، با توجه به دکوراسیون داخلیفضای مورد نظر، خلق کنید و از طرح ها و رنگ هایی در ساخت گنبد شیشه ای استفاده نمایید که همیشگی و ماندگار بوده و با هر نوع چیدمان و رنگ بندی سازگار باشند. برای آشنایی با نمونه های بیشتر، سایت ایراچی را بررسی کرده و با پروژه های مختلف اجرا شده توسط این گروه آشنا شوید.

مطالب مرتبط