گنبد شیشه ای بانه ; سقف نورگیر دکوراتیو با شیشه های استین گلس

گنبد شیشه ای بانه

گنبد شیشه ای بانه شامل سقف نورگیر کروی بوده که از شیشه های تزئینی استین گلس تشکیل شده است. قطر و ارتفاع این گنبد شیشه ای به ترتیب ۸۰/۳ و ۳۰/۱ متر بوده که ساخت آن توسط شیشه های دکوراتیو استین گلس صورت گرفته است و دارای یک طرح کلاسیک خاص می باشد.

گنبد شیشه ای بانهیکی از گزینه های مناسب جهت نمایش یک فضای فاخر و ارزشمند، استفاده از شیشه استین گلس است. این نوع شیشه ها را می توان تلفیقی از نور و رنگ دانست که ساخت آن با دستان هنرمندی صورت گرفته است. همانگونه که در تصویر بالا که از پروژه گنبد شیشه ای بانه تهیه شده، مشاهده می نمایید زیبایی منحصر به فردی از کنار هم قرار گرفتن طرح و رنگ و همچنین وجود خطوط فلزی در بین شیشه ها ایجاد شده و در نتیجه هارمونی جذاب و شگفت انگیزی را خلق نموده است.
با توجه به مراحل کار شرکت ایراچی، نخست به ساخت فریم گنبد پرداخته شده و پس از آن اقدام به ساخت شیشه های نورگیر دکوراتیو شده است. سپس فریم و شیشه ها به مکان پروژه ارسال گردیده و اکیپ، نصب سقف نورگیر را آغاز نموده اند.
شما می توانید جهت بررسی مراحل نصب و مشاهده پروژه های انجام شده در کشور ایران و همچنین خارج از کشور، به سایت مد نظر خود مراجعه نمایید. در این راستا، اجرای گنبد شیشه ای شهرستان لار در کشور ایران و نمونه ای از آن نیز در کشور قطر، از اجراهای بی نظیر این طراحی زیبا می باشند.

در واقع، شرکت ایراچی سال ‌های متمادی به صورت کاملاً تخصصی در زمینه طراحی و ساخت شیشه استین گلس فعالیت می نماید و به دلیل اجرای پروژه ‌های زیاد مربوط به سقف های نورگیر، همچنین تولید شیشه های تزئینی ساختمان با این روش، توانسته است یک کارگاه تخصصی و منظمی را به وجود آورد.

گنبد شیشه ای بانه - ایراچی
در حال حاضر، شرکت ایراچی، به روز نمودن تولیدات و طرح‌ های خود را در اولویت کاری خود قرار داده است و سعی دارد با طرح های خلاقانه و فوق العاده ای از سقف‌ های نورگیر شیشه ای، مدل های متنوع گنبد شیشه ای را در ساختمان های مختلف اجرا نماید و طرح بی نظیری را به وجود آورد.

مطالب مرتبط