گنبد شیشه‌ای ماهشهر

گنبد شیشه‌ای ماهشهر

گنبد شیشه‌ای ماهشهر

مکان پروژه : ماهشهر

ابعاد پروژه : ۳ متر و ارتفاع ۱٫۵ متر

گنبد شیشه ای ماهشهر
گنبد شیشه ای ماهشهر

گنبد شیشه ای ماهشهر ساخته شده از شیشه‌های استین گلس ( استیند گلس ) 

شرکت ایراچی در پروژه‌ای دیگر و این‌بار در شهر ماهشهر وارد عمل شد و با استفاده از شیشه‌های تزیینی استین گلاس پروژه‌ی دیگری را طراحی و اجرا نمود. گنبدهای شیشه‌ای در سالیان اخیر از محبوبیت خاصی برخوردار شده است و می‌توان گفت انعکاس نور و رنگ‌های بسیار زیبا و خیره‌کننده‌ی آن سبب می‌شود تا افراد حس خوشایندی داشته باشند.

 این شرکت پس از ساخت شیشه‌های استین گلاس، فریم فلزی و شیشه های تزئینی، آن‌ها را در یک بسته‌بندی بسیار مناسب برای نصب به محل پروژه‌ی مورد نظر ارسال کرد. در اغلب سازه‌های گنبدی استین گلاس که شرکت ایراچی مجری آن است، معمولا ارتفاع، ۳/۱ قطر در نظر گرفته می‌شود اما کارفرمای پروژه‌ی ماهشهر درخواست کردند تا سازه نورگیر به شکل یک نیم کره‌ کامل ساخته شود. قطر این گنبد شیشه‌ای در نهایت ۳ متر و ارتفاع آن ۱٫۵ متر در نظر گرفته شد و پروژه به همین صورت ساخته شد.  

مونتاژ گنبد شیشه ای ماهشهر

شهر ماهشهر شهری در جنوب خوزستان و دارای آب و هوای گرم و مرطوب است. این شهر در فصل تابستان بسیار شرجی است و این اقلیم آب و هوایی در فصول گرم سال ساکنین محلی را بسیار آزار می‌دهد. به همین دلیل شرکت ایراچی تصمیم گرفت تا عملیات مربوط به مونتاژ و نصب این گنبد شیشه‌ای استین گلاس را پس از غروب آفتاب آغاز نماید. همانطور که در تصاویر هم مشخص است تیم متخصص ایراچی بعد از اینکه فریم را بارگیری کردند، در محل پروژه اقدام به مونتاژ آن نمودند.

گنبد شیشه ای ماهشهر
گنبد شیشه ای ماهشهر

بعد از اینکه شیشه‌های تزئینی گنبد شیشه ای ماهشهر با همت مهندسین پروژه به نحو احسن نصب شد، نوبت به عملیات نصب بخش آب بند این سازه شد که به‌خوبی اجرا گردید. در گام بعدی روند مونتاژ کاملا بررسی شد تا اطمینان کامل در مورد نحوه اجرای پروژه حاصل شود. در نهایت این سازه توسط جرثقیل به روی بام منتقل شد. شما می‌توانید برای بررسی و اطلاع از جزئیات بیشتر در مورد این پروژه، فیلم مربوط به این پروژه را در وب سایت مشاهده فرمایید.

 

ایراچی؛ مجموعه‌ای موفق در تولید شیشه‌های تزئینی و سقف‌های نورگیر دکوراتیو

شرکت ایراچی طراح و مجری بسیار خوش‌نام در عرصه‌ی طراحی و تولید سقف‌های نورگیر دکوراتیو با شیشه‌های تزئینی استین گلاس است. این شرکت توانسته است به مدد کارشناسان متخصص خود در این زمینه نیاز داخلی را به‌خوبی پاسخ دهد. البته در خارج از کشور نیز پروژه‌هایی را داشته که توانسته است در این عرصه نیز موفق باشد. پروژه‌هایی مثل گنبد شیشه‌ای باغ فردوس، زعفرانیه و پاسداران در تهران از نمونه‌های بسیار ماندگار این مجموعه است.

 به شما پیشنهاد می‌کنیم پروژه‌های این مجموعه را که در داخل و خارج از کشور اجرا شده است در سایت شرکت ایراچی مشاهده بفرمایید و از نزدیک با مراحل انجام کار آشنا شوید. مثل همیشه منتظر نظرات و پیشنهادات سازنده شما هستیم. با ما در تماس باشید.

 

مطالب مرتبط