گنبد شیشه‌ای رستوران پاسداران

گنبد شیشه‌ای رستوران پاسداران

گنبد شیشه‌ای رستوران پاسداران

مکان پروژه : خیابان پاسداران

ابعاد پروژه : ۱٫۸۵ متر و ارتفاع ۶۱ سانت

گنبد شیشه‌ای رستوران پاسداران
گنبد شیشه‌ای رستوران پاسداران

گنبد شیشه‌ای پاسداران؛ رستورانی با طراحی مراکشی و گنبد شیشه‌ای استین گلاس

گنبد شیشه‌ای پاسداران با استفاده از هنر استین گلاس در رستورانی واقع در این خیابان ساخته شده است. طراحی داخلی این رستوران به شکل مراکشی بوده و دیزاین گنبد شیشه‌ای هم با الهام از آن طراحی و اجرا شده است. قطر این گنبد شیشه‌ای ۱٫۸۵ متر و ارتفاع ۶۱ سانتی متر است.

محله پاسداران جزو یکی از محله‌های شمالی تهران هست. این محله در شهرداری منطقه ۴ تهران واقع شده است. پاسداران منطقه ای است شلوغ و پرتردد که ساکنین آن نسبتا مرفه هستند. انواع برندهای معروف و البته با قیمت‌های بالا در مراکز خرید منطقه پاسداران وجود دارد که نیازهای مردم این منطقه را تامین می‌کند. مراکز خرید‌ معروفی در این خیابان وجود دارد که شامل پریس سنتر، آرتمیس و مرکز خرید پاسداران هستند و سبب می‌‍شود موقعیت تجاری این خیابان افزایش یابد. قطعاً ساخته شدن گنبد شیشه‌ای رستوران پاسداران نقش بسزایی در جذب مشتری و استقبال از این رستوران زیبا ایفا می‌کند.

طراحی و اجرای گنبد شیشه‌ای استیند گلس رستوران پاسداران

شرکت ایراچی در فرایند ساخت گنبد‌های شیشه‌ای استین گلاس ابتدا به اندازه‌گیری ابعاد مختلف پروژه می‌پردازد. سپس فریم گنبد با ظرافت هر چه بیشتر ساخته می‌شود. پس از آماده شدن کارشناسان مربوطه آن را به محل برده و نصب می‌کنند. گنبد شیشه‌ای که در خیابان پاسداران واقع شده است نقش یک نورگیر را هم بر عهده دارد و الزاماً پس از نصب این شیشه‌های تزئینی و خم، استین گلاس گنبد باید آب بند شود.

گنبد شیشه‌ای رستوران پاسداران
گنبد شیشه‌ ای رستوران پاسداران

رنگ و نگار گنبد شیشه‌ای استین گلس رستوران پاسداران

در این گنبد شیشه‌ای از سه نوع رنگ آبی و یک نوع رنگ قرمز بهره گرفته شده است. در زمینه‌ی کار نیز از شیشه‌های سند بلاست بهره گرفته شده است. مهندسین مجرب این پروژه پس از نصب فریم لته‌های خم شیشه‌های استین گلاس که در کارگاه‌های مجهز ساخته است، آن‌ها را به ترتیب و با یک نظم خاص نصب می‌کنند.

گنبد‌های شیشه‌ای استین گلاس با هدف عبور نور و ایجاد روشنایی در محیط‌های داخلی طراحی شده‌اند. این گنبد‌ها با توجه به زیبایی که در فضا ایجاد می‌کنند سبب می‌شوند تا طراوت و شادابی قابل توجهی در مکان‌های مورد نظر احساس شود. مطابقت داشتن طرح رنگ شیشه‌ها با فضا و دکور سبب می‌شود تا اثربخشی آن‌ها بیش از پیش پدیدار شود. 

گنبد شیشه‌ای رستوران پاسداران
گنبد شیشه‌ ای رستوران پاسداران

شرکت ایراچی مجری طرح‌های گنبد شیشه‌ای در تهران و سراسر ایران

شرکت ایراچی با طراحی و اجرای پروژه‌های گنبد شیشه‌ای توانسته است خدمات ارزنده‌ای را با کمک مهندسین باتجربه و متخصص خود ارائه نماید و به موفقیت‌های چشمگیری در این عرصه دست یابد. شما برای مشاهده پروژه‌های مختلفی که در سراسر کشور اجرا شده است می‌توانید به وب سایت شرکت ایراچی مراجعه کنید.

گنبد شیشه‌ای رستوران پاسداران
گنبد شیشه‌ ای رستوران پاسداران

چند مورد دیگر از پروژه‌های انجام شده در ایراچی:

سقف نورگیر شیشه‌ای هرمی شکل ویلای آقای خواجه امیری

سقف نورگیر شیشه‌ای استخر سعادت آباد

سقف نورگیر و اتاق شیشه‌ای چیتگر با تکنیک استین گلاس (تیفانی)

سقف نورگیر استین گلاس (استیند گلس) مجتمع تجاری صالح آباد تهران

پروژه‌ی گنبد شیشه‌ای بازار تهران

مطالب مرتبط