گرانترین آینه جهان

آینه های اشکال و اندازه های مختلفی دارند و برای اهداف مختلفی استفاده می شوند ولی تنها یک آینه وجود دارد که می توان آن را گرانترین آینه در جهان نام برد.
وقتی شما قیمتی را برای یک وسیله منزل تعیین می کنید، که در اینجا یک آینه گران است، چیزهای زیادی در آن نقش دارند، طراحی، استادکاری و موادی که به این اثر زندگی بخشیده اند، و وقتی تمام این ها در کنار هم به بهترین شکل ممکن انجام شده باشند، شما گرانترین آینه در کل دنیا را خواهید داشت.
آینه  VENICE یک آینه ونیزی دیواری بزرگ است. یک آینه  حجمی مدرن حیرت انگیز و عظیم برای فضای داخلی امروزی. پنج سال طراحی منحصر به فرد و با اشتیاق به Veniceختم شد،
کار هنری با تولید محدود و انحصاری کمپانی Boca do Lobo در سال ۲۰۱۱٫ عشق ما به بازتاب به تاریخ ۶۰۰۰ پ.م. برمی گردد، توانایی که آینه ها در بازتاب نور و جهان اطراف ما دارند، در مقایسه با دیگر اشیاء کاملا بدون رقیب باقی مانده است.
آینه های دکوراتیو چون می توانند نور را بازتاب دهند و ظاهر را دقیق و عالی نشان دهند، به اعتقاد خیلی ها توانایی های مسحورکننده ای دارند. تجلی از عشق، درام و احساس از طریق این آینه ونیزی باشکوه  بروز می یابد.
طراحان ما که به سبک عالی و زیبای استفاده از شیشه های ما مشهور هستند، از مهارت شناخته شده شان در جهان و این شیشه های باشکوه برای تولید یک اثر مجلل حیرت انگیز استفاده کرده اند.
اندازه های آن برابر با ۲۱۴ سانتی متر (۸۴ اینچ) ارتفاع، ۱۴۷ سانتی متر (۵۸ اینچ) عرض است و تنها برای کسانی در دسترس است که تمایل به پرداخت ۲۰۰۰۰ یورو را داشته باشند. شما راجع به آینه Venice چه فکر می کنید، لطفا نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.
مطالب مرتبط