کاشی های خلاقانه

نه تنها کاشی کاری دیوار آشپزخانه ضروری است، بلکه می تواند نقطه مهم دکوراسیون داخلی آشپزخانه شما باشد. این ها برخی از کاشی کاری های دیوار در مقابل ذهن شما هستند.
هنگامی که به یک آشپزخانه فکر می کنید: حدود آشپزخانه، یخچال، ماشین ظرفشویی، حتی همزن برقی به فکرتان می آید. اما مردم به ندرت در مورد طراحی در پس زمینه اتاق فکر می کنند…
کاشی کاری تنها. این به معنای واقعی پس زمینه آشپزخانه است. اما اگر آشپزخانه خود را دوباره طراحی می کنید، این باید در پیش ذهن شما باشد. در زیر، ما برخی از راه های نوآورانه از سنتی تا رسمی را برای اینکه کاشی کاری آشپزخانه شما بدرخشد بیان می کنیم.
در خانه دلربای هالیوود هیلز به وسیله طراح برتر اورلاندو سوریا، یک آشپزخانه سنتی با خطوط تمیز و رنگ های خنثی ایجاد شده بود. دیوار آشپزخانه از کاشی مترو بود که اغلب یک انتخاب محبوب برای آشپزخانه می باشد.
اما بر خلاف سفید سنتی یا سیاه اورلاندو این کاشی را با رنگی در طیف خاکستری یعنی سفید دوغابی کار کرده که یک تضاد رنگ خوب را ایجاد می کند.
طراح شانون تیت آشپزخانه والدین خود در لانگ آیلند را به طور کامل طراحی کرد و از کاشی های مترو با رنگ سفید سنتی استفاده کرد. برای برجسته کردن کاشی کاری، تعداد کمی کاشی مراکشی را درست در پشت اجاق گاز کار کرد. این مقدار کم تفاوت خود را ایجاد می کند.
و چه کسی می گوید که کاشی مترو همیشه باید به صورت افقی کار شود؟ در دفتر مرکزی ما (بله دفتر ما در نیویورک) توسط بنیانگذار ما نوآ سانتوس و طراح شلی لینچ-اسپارکس، کاشی سفید مترو بر ملاط سیاه قرار گرفته است.
اما این چیست؟ این یک الگوی وی مانند شگفت انگیز است. و ما می توانیم ادعا کنیم که مهمانان ما همیشه آن را دوست دارند.
اجازه بدهید کمی مکث کنیم و دوباره به کاشی های مراکشی برگردیم. در آشپزخانه یک زوج جوان در بروکلین با طراحی بکی شیا، آشپزخانه با کاشی سیمانی مراکشی فریبنده کار شده است.
الگوی جسورانه خودبه خود یک بیان عظیم در فضا ایجاد می کند.
آیا به شما حس دریا را می دهد؟ اندازه کاشی هایتان را کوچک کنید و کاشی های خود را از رنگی انتخاب کنید که بازتاب دهنده محیط اطراف شما باشد.
در این خانه ساحلی سن کلمنت با طراحی اُرلاندو سوریا، تیم کاشی های از جنس شیشه های تزئینی با رنگ دریایی روشن منعکس کننده اقیانوس اطلس را انتخاب کرد.
اگر شما در محیط بیشتر روستایی هستید شاید یک مایه رنگ سبز و اگر در شهر هستید تم های خاکستری و طوسی مناسب باشد. در این موارد میتوانید از کاشی شیشه ای نیز استفاده کنید.
و صحبت از حومه شهر شد، این آشپزخانه شیکاگوئی با طراحی گوینور جانسون را بررسی کنید.
در یک انتخاب زیبا و لوکس، گوینور یک لوح سنگی بزرگ از سنگ مرمر را به عنوان کاشی کاری دیوار آشپزخانه نصب کرد. او به طور هوشمندانه از آن برای پیشخوان استفاده نکرد، زیرا هنگام تهیه غذا به راحتی ممکن است کثیف شود.
هنوز به اندازه کافی برای شما لوکس نیست؟ یک بازسازی هیجان انگیز در بروکلین به وسیله طراح الیزابت بومبرگر آخر کار است.
آشپزخانه، یک آشپزخانه کامل از رنگ های روشن، با کاشی موزائیک های سفارش شده از سایکیس را نشان می دهد. شما نمی توانید هنرمندانه تر و فوق العاده تر از آن را پیدا کنید.
مطالب مرتبط