کاشی طلا

کاشی طلا شاید عنوانی باشد به نظر بسیار عجیب و این سوال را در ذهن ایجاد کند که کاشی طلا بسیار گران قیمت بوده و مصارف خاصی دارد و چنین محصولی را فقط در کاخها و یا فضاهای بسیار لوکس و خاص می توان استفاده کرد . البته این فکر تا حدی منطقی است ولی کاشی طلایی که در اینجا مد نظر است کاشیهایی هستند از جنس سرامیک با روکشی از طلای  ۱۸ عیار .
تکنولوژی ساخت این کاشیها که در ایران بسیار انحصاری و دانش بنیان است , این امکان را به ما داده است تا بتوانیم بر روی سطوح مختلف از جمله کاشی , سرامیک و شیشه لایه ای بسیار نازک از طلا را قرار دهیم . طلایی که به این روش بر روی سطوح قرار می گیرد به هیچ طریقی پاک نشده و خراش نیز بر نمی دارد و نمایی که ایجاد می شود بسیار صیقلی و بدون هیچ گونه اعوجاجی بوده و کاملا طلایی و زیباست .
کاشی طلاتصور انکه از این نوع کاشیها در دکوراسیون داخلی و یا حتی نمای ساختمانها استفاده کنیم , به طور قطع در ذهن همه ما جرقه ای می زند از ایجاد فضاهایی بسیار لوکس و مجلل . ایجاد چنین فضاهایی در رستورانهای لوکس , هتلها , آپارتمانها و ویلاهای خاص و بینظیر , نمای برجها , فضاهای داخلی لابی و استخر, مجتمعهای تجاری و فروشگاهای خاص  و موارد بسیاری از این دست به طور قطع در ذهن طراحان , سازندگان و افراد با ذوقی که علاقمند به زندگی در چنین فضاهایی هستند همیشه بوده و هست و شاید اجرای آن کمی بعید به نظر می آمده , که اکنون برای ما میسر شده است .
با توجه به آنکه این محصول دارای گواهینامه های تایید شده از جوامع علمی است , مصرف کنندگان آنها با اطمینان از عیار استفاده شده در این محصول می توانند از آنها استفاده نمایند چرا که این کاشیها دارای شناسنامه محصول می باشند تا در هر زمانی ارزش آنها برای مصرف کنندگان مشخص باشد .
مطالب مرتبط