کاشی شیشه ای چه تاثیری در دکوراسیون داخلی فضای شما خواهد داشت؟

کاشی شیشه ای، بلوک های شیشه ای در طرح ها و رنگ های مختلف است که می تواند بر روی دیوار هر فضایی یا در کف و سقف نصب شود. این کاشی ها که بعضا بلوک شیشه ای، تایل شیشه ای و اسامی مشابه نامیده می شود .

یکی از بهترین و ارزان ترین راه ها برای ایجاد دکوراسیون داخلی زیبا و متنوع است. همچنین تقریبا اکثر سلیقه ها را راضی نگاه می دارد و از این رو بین بیشتر کارفرمایان محبوب است.

ایراچی مفتخر است انواع کاشی شیشه ای با ابعاد متنوع، طرح و رنگ خاص را در مجموعه خود ارائه می کند. در ادامه همراه ما باشید تا با ویژگی های کاشی شیشه ای بیشتر آشنا شویم و نحوه ی ساخت و کاربرد آن را بدانیم.

کاشی شیشه ای

موارد کاربرد کاشی شیشه ای در معماری و دکوراسیون داخلی

شاید این سوال برای شما هم مطرح شده باشد که از کاشی شیشه ای در چه فضایی می توان استفاده کرد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم کاشی شیشه ای به علت طول عمر بالا و سهولت در تمییز کردن قابلیت استفاده در فضاهای مرطوب مانند سرویس های بهداشتی، حمام ها، آشپزخانه، استخرها و مجموعه های ورزشی را دارد.

از سوی دیگر به علت داشتن طرح ها و رنگ های متنوع و زیبایی خاص، امکان استفاده از آن در فضاهای مسکونی (هال، پذیرایی و اتاق خواب ها)، فضاهای اداری (مطب ها، لابی ها و ساختمان های اداری و غیره) و سایر فضا ها وجود دارد.
کاشی شیشه ای

جالب است بدانید از کاشی شیشه ای می توانید دور ستون های دایره ای نیز استفاده کنید بی آنکه در طرح و شکل کلی ستون تغییری ایجاد شود. ما تولید کننده ی کاشی شیشه ای برای دور ستون با ابعاد مختلف نیز هستیم.

تکنیک ساخت کاشی شیشه ای چیست؟

تایل یا کاشی شیشه ای با تکنیک پیچیده ریخته گری و چیپس شیشه ای ساخته می شود و در رنگ های زرد، قرمز، سفید، آبی، قهوه ای، نارنجی، سورمه ای و غیره موجود است.

همچنین طرح روی کاشی شیشه ای می تواند ابرو باد، ساده، موج دار، شیار دار، ماکارونی، باند، بافت و عسلی باشد.

کاشی شیشه ای

کاشی شیشه ای را با چه مصالح دیگری می توان ترکیب کرد؟

ایراچی مفتخر است که انواع کاشی شیشه ای را همراه متریال هایی همچون مس، فلز، سنگ های تزئینی ترکیب می کند تا تنوع بیشتری برای کارفرمایان محترم وجود داشته باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های تماس ما در صفحه اصلی ارتباط برقرار نمایید.

مطالب مرتبط