کاشی شیشه ای طلا

کاشی شیشه ای طلا

در بسیاری از پروژه ها دیده می شود که طراحان نیاز به استفاده از کاشی شیشه ای طلا دارند که گاه تهیه آنها بسیار مشکل است چرا که این محصول نفیس و نایاب در معدود کشورهایی تولید می شود و تهیه آن در ایران تا حدی مشکل بوده و هزینه های گزافی نیز دارد . از دیگر مشکلات تهیه این نوع خاص کاشی از خارج از کشور سفارشی نیودن آن است به شکلی که محصول در سایز و ابعاد مشخص ارسال می شود و مصرف کننده آن نمی تواند در اینجا آن را بر حسب نیاز خود به تولید کننده سفارش دهد .
حال گروه ایراچی با افتخار این محصول خاص و بینظیر خود را به همکاران و مصرف کنندگان عرضه می کند تا آنها نیز بتوانند با خیالی آسوده از این کاشیهای زیبا با توجه به نیاز خود استفاده نمایند .

کاشی شیشه ای طلامشخصات کاشیهای شیشه ای طلا

شیشه های استفاده شده در این کاشی , کریستاله بوده و کاملا شفاف هستند . بعضی از انواع آنها دارای بافت می باشند و بعضی مات و بعضی دیگر نیز ساده . در پشت این کاشیها لایه ای نازک از طلا وجود دارد که کاملا ثابت بوده و به هیچ عنوان پاک نشده و از بین نمی رود .
 از آنجاییکه طلا خاص ترین فلز در بین فلزات می باشد هیچ ماده و یا چسبی نیز بر روی آن اثر نمی کند و به همین جهت به راحتی بر روی شطوح مختلف قابل نصب می باشد . ابعاد این کاشیها بر حسب نیاز مشتری از ۲*۲ سانتیمتر تا ۱۰*۱۰ سانتیمتر موجود می باشد .
ضخامت این کاشیها نیز با توجه به نیاز مشتریان و سطوحی که این کاشی بر روی آن قرار می گیرد از ۴ میلیمتر تا ۲۰ میلیمتر نیز قابل اجرا می باشد .

کاشی شیشه ای طلاامتیاز استفاده از کاشیهای شیشه ای طلا

از امتیازات این محصول می توان به زیبایی خیره کننده آنها اشاره داشت که در کنار سایر انواع کاشی و یا سنگ درخششی وصف ناشدنی می یابد که فضا را بسیار لوکس و زیبا می کند . دیگر امتیاز این کاشیها سادگی نظافت آنها بر روی سطوح است .  از آنجاییکه لایه طلا در این محصول پشت شیشه قرار دارد تلالو زیبای سطح شیشه نیز زیبایی آن را دو چندان نموده است .
نصب ساده این نوع کاشی و اطمینان از ماندگاری طلا در پشت شیشه از دیگر امتیازات استفاده از این کاشیهاست . ارزش افزوده ای که این کاشی در فضا و ساختمان ایجاد می کند نیز نکته ایست که به طور قطع همه به آن اذعان دارند .

با توجه به آنکه این محصول داخلی است مصرف کنندگان به نسبت استفاده از محصولات مشابه خارجی از امکان مناسبتری برخوردارند و می توانند این محصول را به شکل سفارشی و بر حسب نیاز خود سفارش داده و تهیه کنند .

کاشی شیشه ای طلا

مطالب مرتبط