کاشیهای شیشه ای رنگی و لمینیت دولایه

این کاشیها با دو لایه شیشه لمینیت شده با سایز ۱۰*۱۰  و در ۱۵ رنگ مختلف موجود می باشد . از آنجاییکه این کاشیها تولید داخل هستند امکان ساخت در هر سایزی را طبق نظر و سلیقه مشتری دارند به عنوان مثال می توان ترکیب بندی ریز و مستطیل شکل از آنها ایجاد کرد و یا یک ترکیب مربع شکل با کاشی هایی بزرگتر داشت که همه این موارد با توجه به سلیقه و نظر مشتریان و طراحان قابل ساخت و اجرا می باشد . در مورد رنگ نیز در صورت سفارش در متراژ بالا مشتریان می توانند از تنوعی بیش از ۵۰ رنگ برخوردار شوند.

کاشیها

ترکیب بندی این کاشیها گوناگونی بسیاری داشته و می توانند به شکلهای مختلفی طراحی و اجرا شوند . فضاهایی چون دیوارهای سرویسهای بهداشتی , فضای بین کابینت آشپزخانه , استخرها , سطوح رویه روشویی و مواردی از این قبیل قسمتهایی هستند که می توانند با این نوع کاشی پوشش داده شوند.
کاشیهای شیشه ای استفاده از این کاشیها در ساختمانهای مسکونی , هتلها , رستورانها , مجتمعهای ورزشی و … می تواند کمک زیادی به ایجاد فضاهای رنگی زیبا و متفاوت در آنها نماید .
تکنیک خاص و منحصر به فرد ساخت این کاشیها این امکان را به طراحان و سازندگان می دهد تا بتوانند از این نوع شیشه در پوشش دیوارها نیز استفاده نمایند .
کاشیهای شیشه ای
مطالب مرتبط