کاربرد سازه های دکوراتیو استیند گلس در فضای باز

سازه های دکوراتیو استیند گلس، نه تنها در دکوراسیون داخلی منازل و دیگر اماکن اداری، تجاری و فرهنگی و هنری، مورد استفاده قرار می گیرند، بلکه در فضاهای باز بیرونی همچون، باغچه ها، باغ ها، پارک ها و به ویژه در مناطق سرسبز و گلکاری شده نیز، مورد استفاده ی بسیار قرار گرفته و با به کار بردن کمی خلاقیت و ابتکار در استفاده از آن ها می توان، محیط مورد نظر را بسیار زیباتر و با کیفیت تر کرد.

شیشه های تزئینی و رنگارنگ استیند گلس که به طور مستقیم در زیر نور آفتاب قرار می گیرند، بسیار زیباتر و درخشان تر دیده می شوند و نقش موثری را در فضاسازی باغ ها و باغچه ایفا می کنند.

کاربرد شیشه های تزئینی استیند گلس در باغ ها و باغچه ها

شاید شما نیز بارها و بارها، در باغ ها و باغچه های مختلف، شاهد پنل های ساخته شده از شیشه های رنگی بوده باشید که در میان آن ها نام پارک مورد نظر نوشته شده است و یا صفحات ساخته شده از قطعات شیشه ای رنگی را در میان گل ها و گیاهان کاشته شده در باغ ها و باغچه ها مشاهده کرده باشید و بدون این که از چگونگی ساخت آن ها مطلع باشید، در دل به تحسین خلاقیت و نوآوری به کار رفته بر روی این شیشه ها، پرداخته باشید.

باید بگوییم که این شیشه های رنگی که در درون قابی فلزی به هم متصل شده اند و طرح ها و نقش های بسیار زیبایی را به وجود آورده اند، همان شیشه های استیند گلس هستند که برای ساخت سازه های دکوراتیو مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند.

بنابراین اگر شما نیز به دنبال راهی برای زیباسازی حیاط خانه ها، و یا محیط بیرونی ویلاهای خود هستید، می توانید از انواع و اقسام سازه های استیند گلس در ابعاد مختلف استفاده کرده و آن ها را به عنوان رنگ و لعابی دائمی که هرگز از بین نمی روند، در باغچه های خود به کار بگیرید.


مقاومت و استحکام سازه های دکوراتیو استیند گلس در فضاهای باز

شیشه های تزئینی استیند گلس، بسیار محکم و مقاوم هستند و با قرار گرفتن در چارچوبی فلزی، به بهترین شکل ممکن به هم متصل می گردند و جای هیچ گونه نگرانی را باقی نمی گذارند.

سازه های دکوراتیو ساخته شده از شیشه های استیند گلس، اگرچه عایق حرارتی و صوتی بسیار خوبی هستند اما، این ویژگی آن ها در سازه های دکوراتیوی که درفضاهای باز مورد استفاده قرار می یگرند به کار نمی آید، آنچه در این سازه ها اهمیت دارد، استحکام  و مقاومت در برابر ضربه و یا خوردن جسمی سنگین به آن ها است که در این مورد نیز این سازه های از مقاومت و قدرت کافی برخوردارند.

مطالب مرتبط