کاربرد آینه ونیزی در دکوراسیون داخلی

آینه های لوکس امروزه کاربرد فراوانی در طراحی دکوراسیون داخلی پیدا کرده اند زیرا آینه به عنوان یک عنصر کاربردی و مورد نیاز می تواند فضایی لوکس را ایجاد نماید . آینه های ونیزی قرنهاست که این نقش را در دکوراسیون داخلی به خوبی اجرا کرده اند , آنها که زینت بخش قصرهای سلطنتی بوده اند امروزه پا به منازل ما نهاده اند تا نقش شکوهمند خود را ایفا نمایند.

آینه ونیزیآینه و کنسول ونیزی محصولی پرکاربرد و مجلل است که می تواند در ورودی منزل , سالن پذیرایی و یا اتاق خواب جایگاه خود را بخوبی پیدا کند.

آینه ونیزیاین ترکیب می تواند بصورتی کاملا کلاسیک طراحی شود و یا با توجه به دکوراسیون داخلی بصورت مدرن طراحی و اجرا گردد.

آینه ونیزیاز آنجاییکه آینه های ونیزی بصورت دست ساز تولید می شوند علاوه بر با ارزش بودن آنها به عنوان یک اثر هنری , این امتیاز را نیز به ما می دهد تا با توجه به سلیقه و نیاز مصرف کننده طراحی و ساخته شود.

آینه ونیزیسالنهای زیبایی یکی از مکانهایی هستند که آینه در آنها بسیار کاربرد داشته و زیبایی آنها می تواند این احساس را به بیننده نیز به خوبی منتقل نماید.

آینه ونیزیآینه ونیزی با طراحی مدرن زینت بخش فضاهایی است که از دکوراسیون مدرن برخوردار هستند.

آینه ونیزیوجود آینه ونیزی در سالن و یا اتاق نشیمن همانند گنجینه ای از هنر دست است که نشان می دهد صاحب این اثر از سلیقه و ذهنی متمایز برخوردار است که از چنین اثری در دکوراسیون خود بهره گرفته است.

آینه ونیزیآینه های ونیزی در سرویسهای حمام که امروزه  به نحوی صاحب دکوراسیون مخصوص به خود هستند و توجه زیادی نیز به این بخش از منزل می گردد , می توانند جایگاه بارز و قابل توجهی داشته باشند . تصور فضای حمام لوکس بدون وجود آینه ونیزی کمی دشوار است.

آینه ونیزیآینه لوکس دکوراتیو همانند این تصویر گاه به عنوان تابلو و یا یک حجم دکوراتیو می تواند در دکور منزل ما خود نمایی نماید.

آینه ونیزیآینه های ونیزی الزاما از ابعاد بسیار بزرگ و یا بسیار پر تجمل برخوردار نیستند بلکه می توانند در ابعادی کوچکتر و یا کم کار تر ساخته شوند تا مناسب فضاهایی با دکور ساده تر باشند.

آینه ونیزیساخت آینه ونیزی در ایران از قدمت زیادی برخوردار نیست و این هنر دست ساز و بینظیر توسط معدود افرادی بصورت محدود انجام می گردد . خوشبختانه این هنر ارزشمند امروز توسط هنرمندان گروه ایراچی انجام می گردد تا هموطنان عزیزمان بتوانند این محصول لوکس و دکوراتیو را براحتی در منازل خود داشته باشند.

آینه ونیزیآینه های تولید شده توسط ایراچی در بسته بندی و بصورت کاملا ایمن در اختیار مشتریان قرار میگیرد تا امکان ارسال به داخل و یا خارج از ایران نیز وجود داشته باشد . از دیگر مزایای آینه های ونیزی ایراچی داشتن شناسنامه می باشد که امکان تعویض و یا ترمیم را در هر زمانی برای مشتریان فراهم می آورد.

مطالب مرتبط