کاربرد آینه ها در دکوراسیون خانه

آینه های قدی بزرگ

از طرف دیگر، اگر آن چیزی که شما به دنبالش هستید، بازتاب بیشتر است، هرچقدر می توانید آینه های ونیزی بزرگتری انتخاب کنید. این آینه عظیم با قاب زیبای خود، کارهای مختلفی را انجام می دهد.
این آینه نه تنها با توجه به اندازه خود تمام نیازهای شما را برطرف می کند، بلکه با بازتاب بیشتر نور فضای اطراف، اتاق را بزرگتر نشان می دهد.


آینه بر روی دیواری با قاب های عکس

استفاده از آینه بر روی دیواری با قاب های عکس، به آن ها عنصر زیبایی را اضافه می کند، مخصوصا اگر در مرکز این مجموعه قرار گیرد. در میزکار این خانه، دو آینه با ظاهری زیبا بر روی دیوار به وسیله کارهای هنری در دو طرف احاطه شده اند.
قاب های یکسان ظاهری یکپارچه را به دیوار داده است درحالیکه آینه گرد در بالای آن ها، این ظاهر را در هم می شکند و جذابیت بصری لازم ایجاد می کند.


هر چه بیشتر، بهتر

وقتی بحث استفاده از آینه می شود، نظر مرسوم آن است که یک آینه ونیزی برای هر اتاق کافی است. اما چرا به همین بسنده کنیم؟ روش دیگر استفاده از آینه همراه با قاب های عکس، مثل این مورد است که در آن جلوه کاملی از آینه ها به نمایش در آمده است.


تالار آینه ها

این راهرو بر پایه مفهوم دیواری از گالری آینه ها که تمام فضای این ورودی را پوشش داده اند، ایجاد شده است. آینه های آنتیک همیشه برای فضاهای کوچک انتخاب خوبی هستند، و استفاده از گالری دیواری پر از آینه، پیچ و تاب هنری را به طراحی های مرسوم اضافه می کند.


دیوار آینه ای حمام

چون تقریبا تمام حمام ها آینه ای در روشویی دارند، دیواری آینه ای پشت وان حمام قطعا حالتی منحصر به فرد را به وجود می آورد. این دیوار با آینه های آنتیک در ترکیب با وانی ساده و یک لوستر، حس و حالی قدیمی به این حمام داده است. 
مطالب مرتبط