کابینت لوکس آشپزخانه

زمانیکه صحبت از لوکس بودن هر محصول و یا دکوراسیونی به میان می آید موضوع حساس و کمی پیچیده به نظر می رسد و اولین سوال این خواهد بود که لوکس به چه معناست و اساسا چه خصوصیاتی در یک کالا آن را متمایز کرده و لوکس می کند . در تمامی کالاهای لوکس در دنیا موارد مشترکی وجود دارد که باعث می شود آن محصول و یا کالا را لوکس بنامیم . اولین مورد کیفیت مطلوب و بالاتر از حد استاندارد است که باعث بالا رفتن طول عمر مصرف کالا و همچنین بالا رفتن کیفیت استفاده از آن است . دومین مورد طراحی یونیک و منحصر بفرد است که می تواند کالایی را در زمره محصولات لوکس قرار دهد . دیزاین خاص هیچ محدودیتی نداشته و تا هر کجا که ذهن خلاق هنرمند و طراح قادر باشد می تواند گسترش یابد و همین امر باعث گشته که ایده های جدید و خلاقانه و طراحیهای منحصر بفرد تا بینهایت ادامه داشته باشند و هر مصرف کننده ای برای خود طرحی مجزا داشته باشد .

کابینت لوکستوجه به جزییات مورد سومی است که در یک کالای لوکس در نظر گرفته می شود . در دنیا برندهای لوکس همیشه در توجه به جزییات توانسته اند خود را متفاوت و متمایز نمایش دهند . به عنوان مثال در دکوراسیون آشپزخانه و کابینتها توجه به جزییاتی مانند دستگیره کابینت می تواند نمای کلی کابینت لوکس جلوه دهد و آن را با یک کابینت ساده متمایز نماید . این نکته مانند توجه به دکمه در طراحی لباس است که می تواند بکلی لباس را متفاوت جلوه دهد .

تمامی نکات گفته شده را در اجرای کابینتهای آشپزخانه خود در نظر داشته باشید و رعایت کنید تا کابینتها و دکوراسیون آشپزخانه خود را لوکس بسازید . در نظر داشته باشید که همیشه یک طراح با تجربه با تفکر و ایده هایی خلاقانه می تواند شما را تاحد زیادی در این موضوع یاری دهد زیرا  تجربه و داشتن دید باز در طراحی و اجرا می تواند بسیار تاثیر گذار باشد . طراح شما به طور قطع مواردی را خواهد دید که شاید از دید شما پنهان بماند و همین نکات کوچک و ریز دکوراسیون آشپزخانه و کابینتهای شما را تحت تاثیر قرار می دهد .

کابینتهای لوکس آشپزخانه می توانند با انواع متریالها اجرا شوند به عنوان مثال کابینتهایی با چوب طبیعی , استیل و یا شیشه و حتی mdf می توانند همگی به صورت لوکس و متفاوت اجرا شوند . سبکهای مدرن و یا کلاسیک همگی این قابلیت را دارند که با طرح و اجرایی متفاوت لوکس شوند . استفاده از کاشیهای خاص و دست ساز و اکسسوریهای خاص کابینتها را لوکس و یونیک جلوه می دهد .

در اجرای دکوراسیون آشپزخانه خود همیشه به زیبایی کابینتها توجه خاص داشته باشید زیرا زیبایی قلب خانه شما وابسته به زیبایی کابینتهاست .

مطالب مرتبط