چگونگی خرید اسباب و اثاثیه-قسمت اول

هنگامی که شما تصمیم می گیرید که منزلتان شبیه چه چیزی شود ، از رنگهایی استفاده می کنید که استطاعت مالی آن را داشته باشید. حالا زمان آن شده است که توجه خود را به اسباب و اثاثیه معطوف کنید . در حالی که شما از کالج فارغ می شوید و وارد سال های طلایی زندگی می شوید تعدادی وسایل را جمع آوری می کنید ، اما آیا باید آنها را نگه دارید ؟  کجا باید وسایلی را که به آنها نیاز دارید را تهیه کنید ؟ و چگونه باید از اشتباه کردن در خرید پرهیز کنید ؟

اول ، نگاهی به مبلمانی که در حال حاضر دارید بیندازید . اگر از لوازم و قطعات ارزان استفاده شده است از شر آنها خلاص شوید . اگر استایل ( مد ) آن قدیمی شده است آنها را دور بیندازید، البته اگر ارزش معنوی خود را از دست نداده باشد . شما می توانید آنها را با مدل جدید تر تعویض کنید .

خرید اسباب و اثاثیهاگر هنوز مطمئن به نگه داشتن وسایلتان نیستید ، یک طراح داخلی را به صورت ساعتی استخدام کنید تا کمک به وارسی وسایل کند و ارزش هر وسیله را حفظ کند . طراحان دکور وسایل را از دید دیگری نگاه می کنند مانند خانم آلیسون کاکوما .

درحالی که شما مجموعه خود را مورد بررسی قرار می دهید ، یک گام دیگر قبل از کامل کردن خرید وجود دارد . و آن این است که “هیچ چیزی خرید نکنید تا وقتی که کل اتاق را فرش نکرده اید .”

این جمله از خانم آلیس کاکوما نقل شده است . در حالی که نیاز نیست که مکان دقیق وسایل را تشخیص دهید . شما تنها باید این حس را داشته باشید که کدام وسیله در کجای منزل حس بهتری را به بیننده القا می کند . حتی ممکن است برای این کار یک تعداد افراد خبره را بکار ببرید که هزینه بالایی را روی دست شما قرار خواهد داد .

خرید اسباب و اثاثیه“مردم اغلب در خرید وسایل اشتباه می کنند و سپس روی تزئین خانه با همان وسایلی که خریداری کرده اند قفل می کنند .”

چگونگی خرید اسباب و اثاثیه-قسمت دوم

چگونگی خرید اسباب و اثاثیه-قسمت آخر

مطالب مرتبط