چگونه یک اتاق خواب جمع و جور را بزرگ جلوه دهیم ؟ قسمت دوم

گرافیک

در نهایت شما باید آزادی و راحتی مفرط را حتی در فضای یک اتاق کوچک احساس کنید .تاثیر یک نقاشی پر رنگ یا تصاویر پس زمینه در روی یک دیوار می تواند احساس جالبی را حتی اگر دیوار های دیگر ساده باشند را به بیننده القا کند .

اتاق خوابعدم تقارن

اگر اتاق شما اندازه لازم را برای گذاشتن میز در دو طرف تختتان ندارد می توانید میز را در یک طرف تخت قرار داده و یک لامپ مطالعه روی آن قرار دهید . می توانید برای این کار از لامپ سیاه یا سفید مانند تصویر استفاده کنید که جلوه و زیبایی خاصی به اتاق می دهد و یک تعادل بسیار خوبی بین تخت و میز در این اتاق کوچک به وجود می آید .

هم چنین توجه کنید که لامپ در سمت راست تخت چگونه ایستاده و موقعیت بهتری نسبت به آویزان کردن آن دارد .

اتاق خواباگر از لحاظ گنجایش اتاق ظرفیت دو میز را داشته باشد نیازی نیست که حتما از دو میز یکسان برای اتاق استفاده کرد در این تصویر یک میز برای قراردادن لباس های زیر و معمولی و میز دیگر برای استفاده از وسایل کوچکتر در حد جوراب و خرت و پرت مورد استفاده قرار گرفته است .

اتاق خوابعدم تقارن متوازن

برای کمک به قرار دادن تخت در وسط اتاق نا متقارن نیازی نیست حتما تخت در وسط قرار بگیرد می توان در گوشه قرار دادن تخت و گذاشتن یک میز عسلی و تصویر زمینه در کنار و بالای تخت به اتاق نا متقارن زیبایی خاصی بخشید .

اتاق خوابهنر بزرگ

از اینکه از مقیاس های بزرگ تابلو های نقاشی و تصاویر زمینه در بالای تخت خود استفاده میکنید اصلا نترسید . آثار هنری بزرگ و یا مجموعه ها می تواند این احساس را در دل بیننده ایجاد کند که این اتاق بزرگتر از حد معمول خودش است . اگر می خواهید احساس شادی و سر زندگی در اتاق خواب خود داشته باشید از رنگ های سفید در آثار هنری بیشتر استفاده کنید .

اتاق خواب

چگونه یک اتاق خواب جمع و جور را بزرگ جلوه دهیم ؟ قسمت اول

چگونه یک اتاق خواب جمع و جور را بزرگ جلوه دهیم ؟ قسمت آخر

مطالب مرتبط