چگونه یک اتاق خواب جمع و جور را بزرگ جلوه دهیم ؟ قسمت اول

چه شما یک آپارتمان بزرگ داشته باشید و یا یک خانه با اتاق خواب های متعدد ، مردم بیشتر در بازار راغب به خرید خانه هایی با اتاق خواب های جمع و جور هستند که به اندازه یک تخت خواب ، کمد و یک درآور جا داشته باشد . البته ممکن است تعریف شما از یک فضای کوچک متفاوت باشد اما هر کسی می تواند با توجه به نکاتی که گفته می شود در اتاق خواب خود احساس متفاوتی داشته باشد و آن را با چیدمان خود بزرگتر از آنچه که هست جلوه دهد .

رنگ های کم رنگ

برای اینکه بتوانید احساس راحتی در اتاق خواب جمع و جور خود داشته باشید مخلوط کردن مقدار زیادی از سفید با دیگر رنگ ها مانند خاکستری مایل به قهوه ای یا صورتی  کمک زیادی به بزرگ جلوه دادن اتاق خواب شما می کند و از تنگی و کوچک بودن فضا جلوگیری می کند .

اتاق خوابپرده و ملحفه سفید احساس شادی و عاشقانه ای را به افراد القا می کند حتی اگر دیوار پشت تخت سفید نباشد .از اینکه از بالش رنگ تیره روی ملحفه سفید استفاده می کنید اصلا نترسید . استفاده از این نوع رنگ می تواند زیبایی خاصی را به اتاق شما بدهد .

اتاق خواب رنگ های تیره

در واقع شما نباید ترس استفاده از رنگ های تیره را داشته باشید استفاده از وسایل تیره می تواند این ذهنیت در چشم بیننده به وجود آورد که دیوار اتاق عقب تر از حد معمول است و اتاق بزرگتر جلوه می کند . دقت داشته باشید که نیاز نیست کل لوازم اتاق تیره باشد فقط مثلا چوب پشت تخت یا مقداری از دیوار پشت آن کافی است .

اتاق خوابیکی دیگر از این گزینه ها در خلاف این رویکرد است ، استفاده از تعداد زیادی رنگ های تیره که شامل کل اتاق می شود حتی در این مورد هم می توان گفت که این ترکیب رنگ با ملحفه سفید و دیوار های سیاه اتاق را بزرگتر از حد خود نشان می دهد .

اتاق خواب

چگونه یک اتاق خواب جمع و جور را بزرگ جلوه دهیم ؟ قسمت دوم

چگونه یک اتاق خواب جمع و جور را بزرگ جلوه دهیم ؟ قسمت آخر

مطالب مرتبط