چگونه کاشی شیشه ای طرح دار، فضای خانه شما را دگرگون خواهد کرد؟

معرفی کاشی شیشه ای

کاشی شیشه ای در انواع طرح ها و نقش ها با ضخامت های گوناگون در بازار موجود است. آن چیزی که باعث می شود این متریال میان اکثریت مردم محبوب باشد، سهولت در استفاده و طرح، رنگ و فرم متفاوت آن برای طراحی دکوراسیون داخلی است.

عمدتا کاشی های شیشه ای یا تایل شیشه ای با تکنیک همجوشی شیشه ساخته می شود و از این نظر استحکام زیادی دارد.

از کاشی شیشه ای می توانید در پارتیشن بندی کلیه فضاها، دیوار، سقف، کف، ستون ها، کاشی های آشپزخانه و سرویس بهداشتی و سطوح دکوراتیو استفاده کنید. همچنین این کاشی قیمت بسیار مناسبی دارد.

ویژگی های کاشی شیشه ای

این متریال قابل نصب بر روی انواع سطوح بوده و به راحتی بدون نیاز به چند نیروی کار بر روی انواع دیوار و ستون و غیره نصب می شود. زمان سفارش تایل های شیشه ای کمتر از یک هفته بوده و به سرعت تهیه و نصب می گردد.

کاشی شیشه ای با تکنیک رنگهای کوره ای ساخته می شود و با گذشت زمان رنگ های آن از بین نمی رود یا کمرنگ نمی شود.

در بعضی طرح ها همچون طرح سنتی، از ورقه های طلا داخل کاشی شیشه ای استفاده می گردد که جلوه ی خاصی به این نوع کاشی ها در زیر نور می دهد.

کاشی های شیشه ای

ساخت کاشی شیشه ای در ایراچی

ایراچی کاشی شیشه ای را در طرح های متنوعی ارائه می کند. کاشی شیشه ای های ما در طرح های یاقوت، نگین، خرده شیشه، موج رنگ، مس، سیلیس، آفتابگردان، دانه انار، سنتی، فانتزی، گندم، تک گل و گل و آکواریوم ساخته و عرضه می شود.

کاشی شیشه ای با طرح مس از تکه های برش خورده و طرح دار مس درون کاشی برخوردار است که زیبایی دو چندانی به آن می دهد. طرح آکواریوم برای استفاده در داخل لابی و فضای انتظار مناسب است و همچنین برای هال و پذیرایی کاربرد دارد.

هر کدام از این طرح ها می تواند زینت بخش خانه یا محل کار شما باشد و با توجه به فضایتان حال و هوای خاصی به آن بدهد. کاشی های شیشه ای ایراچی قابل سفارش در ابعاد، طرح و رنگهای مختلف  هستند و امکان ارسال به تمام نقاط کشور را دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به بخش محصولات در سایت ما سر بزنید یا از طریق شماره های تماس در صفحه اصلی با ما ارتباط برقرار نمایید.کاشی های شیشه ای

مطالب مرتبط