چگونه سالن های اوپن را کم صدا کنیم

شاید اضافه کردن یک دیوار بتواند تغییر زیادی در میان یک خانه ایجاد کند البته علاوه بر اینکه فضا ی حال را از فضای آشپزخانه بخوبی جدا کرده است می توانید از مدل هایی دیگر بجز دیوار نیز استفاده کنید. مثلا یک کمد نیز می تواند انتخاب مناسبی باشد می توانید با هزینه مناسب همواره یک انتخاب مناسب برای منزل خود داشته باشید و از آن لذت ببرید.

اگر نمی توانید فضا ی خود را با چیزی همواره ثابت جابجا کنید می توانید از این مدل استفاده کنید این مدل هم باعث جداسازی بخوبی بین دو فضا می شود هم تا حدودی کار گرفتن نویز و صداهای بین دو اتاق را می گیرد که خود می تواند انتخاب مناسبی در این زمینه باشد.

چگونه سالن های اوپن را کم صدا کنیمیک دیوار می تواند جلوی صد ارا بگیرد اما استفاده از یک تکسچر و یا کاغذ دیواری چوب و یا پارکت نیز می تواند تاثیر عمده ای در این موضوع داشته باشد یک روش مناسب وجود دارد و می توانید همانند پارکت کف بروی دیوارها نیز استفاده کنید این نیز می تواند یک انتخاب مناسب باشد که کاربردی نیز هست گاهی اوقات البته دیوار ها کاملا صاف نیستند و در اینصورت می بایست از سطح هایی استفاده کنید که امکان خم شدن را داشته باشند.

چگونه سالن های اوپن را کم صدا کنیمفقط اضافه کردن یک ماده اضافه تر به دیوارها کافی نیست می توانید از اضافه کردن به سقف نیز استفاده کنید می توانید این گونه نیز عمل کنید و با استفاده از اضافه کردن پنل و یا سطحی به سقف خود کار زیادی را در بهتر نمودن دکور خواهد نمود.

چگونه سالن های اوپن را کم صدا کنیماگر چوب مدل مورد نظر شما نیست می توانید از پارچه چرم و یا مواد دیگر استفاده کنید دست شما در این زمینه باز خواهد بود اصلا خودتان را محدود نکنید مدل های اکوستیک کننده نیز می تواند مناسب باشد و می توانید خریداری کنید و نصب کنید.

مطالب مرتبط