چگونه رنگ امیزی کنیم؟قسمت دوم

هیچ قانون خاصی درباره رنگ ها وجود ندارد یکی از مشتریان اتاق خوابش رو قرمز روشن کرده و دلش خواسته که اتاق خوابش قرمز و پرحرارت بجای سرد و بی روح باشد البته این نکته را نیز توجه داشته باشید رنگ قرمز فرد را در زمان خواب هشیار می کند اما خوب بهرحال انتخاب هر کسی مرتبط با سلیقه خود شخص بوده و خود او می بایست انتخاب مناسبی را براساس سلیقه خودش انجام بدهد.

رنگ امیزیشاید تصمیم گرفته باشید اتاقتان را ابی کنید اما چه آبی ؟ چه طیفی از آبی را می پسندید چگونه می خواهید رنگ مورد علاقه تان را انتخاب کنید ببینید چه حسی می خواهید در ان اتاق جریان داشته باشد اگر م یخواهید ارامش باشد رنگ های ابی تیره اگر می خواهید احساس معمولی تری داشته باشید روشن تر با رنگ می توانید احساس افراد و خودتان را در محیط تغییر دهید.

رنگ امیزیمی توانید رنگ ها را تست هم بکنید می توانید از دوستان و اطرافیتانتان هم مشورت بخواهید البته مدلی که شما یک رنگ را می بینید با مدلی که افراد دیگر به ان رنگ نگاه می کنند تفاوت دارد اما برای انتخاب می توانید همواره از مشورت دیگران بهترین استفاده را داشته باشید رنگ خاکستری انتخاب خوبی میتواند باشد برای انتخاب رنگ ها شاید بهتر باشد دکوراسیون داخلی خانه را نیز مد نظر قرار دهید البته زیاد محیط را تاریک نکنید به میزان فضایتان در اتاق نیز توجه کنید برای اتاق های کوچک و بزرگ رنگ می بایست متفاوت باشد.

رنگ امیزیتوجه داشته باشید رنگی که در موبایل و کامپیوتر می بینید با رنگی که در خانه شما بعد از انجام بنظر خواهد امد کاملا متفاوت می باشد نور نیز خود تاثیر بسیار زیادی در نوع نمایش یک رنگ دارد نور اتاق و نور خورشید هر دو تفاوت زیادی در خروجی رنگ خواهند داشت.

چگونه رنگ امیزی کنیم؟قسمت اول

مطالب مرتبط