چگونه تصادفی دکوراسیون بچینیم؟

شاید همیشه دکوراسیون داخلی خانه را با فکر عوض کرده اید و درباره ان بسیار دقیق تصمیم گرفته باشید اما این بار می خواهیم درباره اینکه چگونه تصادفی دکوراسیون خانه بچینید صحبت کنید شاید برای شما پیش امده که بصورت تصادفی دکوراسیون خانه چیده اید اما در عین تعجب بجای بهم ریخته بسیار هم خوب از کار در امده است یک طراح استرالیایی در کتابی بنام چگونه ناقص باشیم از خلاقیت هایی در باره چگونگی طراحی دکوراسیون خانه صحبت کرده که بسیار جالب توجه از کار در امده است.

دکوراسیون تصادفیاین خانه متعلق به یک طراح دکوراسیون است این طراح علاقه به جمع اوری همه چیز دارد و در کلکسیون خود نگهداری می کند همانطور که می بینید همه چیز در این خانه بصورت کنار هم قرار داده شده و نظم خاصی وجود ندارد این خانه در جایی وجود دارد که در اطرافش تماما از مناظر زیبا ساخته شده است.

دکوراسیون تصادفیمی توانید از اشیایی در خانه استفاده کنید که با دیدن انها هر فردی تصور و داستانی در خیال داشته باشد و به فکر بدست اوردن دلیل گذاشتن ان شی در خانه شما باشد از انها در دکوراسیون خانه استفاده نمایید می تواند تاثیر گذار باشد.

دکوراسیون تصادفیبعضی از اشیاه وقتی در کنار هم قرار می گیرند می توانند در عین بی ربطی تاثیر گذار و با معنا باشند همانند تکمیل کردن یک جمله از کلمات افعال وصفت هاست همانطور که در این عکس هم مشاهده می نمایید از همه چیز در کنار هم استفاده شده تا به این دکوراسیون زیبا ختم شود.

دکوراسیون تصادفیدر این عکس هم همانطور که مشاهده میکنید از انواع مختلف ظروف و شکل ها برای تزئین یک اشپزخانه قدیمی استفاده شده است این هم می تواند در نوع خودش یک نوع استفاده از نقص در ایجاد ساختاری زیبا و دکوراسیونی زیبا می باشد همواره نمی توان از تناسب انتظار زیبایی را داشت.

مطالب مرتبط