چگونه با استفاده از پنجره های شیشه ای فیوز، پنجره را به یک اثر هنری تبدیل کنیم؟

این روزها پنجره ها فقط نقش تهویه و عبور نور را در ساختمان ندارند! صنعت شیشه های فیوز رنگی با ایجاد تغییرات متفاوت و با تمرکز بر روش های جدید، زیبایی خاصی را به دکوراسیون داخلی و نمای ساختمان اضافه می کند.

با مشاهده شیشه های رنگ شده در نورهای مختلف، احساس شما نسبت به فضا عوض می شود. به عنوان مثال در تصویر زیر با استفاده از نقوش گیاهی بر روی شیشه های فیوز به عنوان بازشو، حس آرامش و سر سبزی وارد فضا شده است.

دکوراسیون داخلی

استودیوهای دکوراسیون داخلی در سراسر جهان، راه های جدیدی برای ساخت پانل شیشه های فیوز در پیش گرفته اند. این پنل ها از شیشه های رنگی با طرح و نقش دلخواه و یک لایه لمینیت در هر طرف تشکیل شده است که استحکام آن را تا حد زیادی افزایش می دهد.

شیشه های فیوز یک نوع اثر هنری هستند که پنجره را به تابلوی نقاشی یا شاهکار هنری تبدیل می کنند!
شیشه های فیوز می توانند مدرن طراحی شوند یا سنتی! اما در هر دو صورت رنگ و بافت آن ها خیره کننده خواهد بود.
این نوع شیشه ها به این صورت طراحی می شوند که یک لایه از طرح مورد نظر به دقت بر روی لایه سیلیکونی قرار می گیرد و پس از تایید، با تکنیک Verilix 2K سیلیکون ثابت می شود.

شیشه های فیوز از لحاظ ساختاری عمری دائمی داشته و در برابرUV  و آب و هوا و غیره زرد نمی شود یا تغییر رنگ نمی دهد. همچنین شما می توانید در کناره های شیشه فیوز از فیبر نوری یا چراغ های LED استفاده نمایید تا زیبایی آن دوچندان شود.

بسیاری از هنرمندان معتقدند شیشه های فیوز همان تکنیک “نقاشی نور” است چرا که قطعات شیشه ای را در کنار یکدیگر قرار داده و سپس داخل کوره می برند و پس از نصب با عبور نور از آن گویا تابلوی نقاشی نورانی داریم!

دکوراسیون داخلی

ساختمان شما ممکن است طرحی قدیمی یا سنتی داشته باشد که بخواهید آن را تقویت کنید. بنابراین استفاده از شیشه های فیوز بهترین گزینه برای آن می باشد.

همچنین اگر از طرفداران معماری مدرن و طرح های انتزاعی هستید، می توانید از نقاشی های آبستره در قالب شیشه های فیوز بهره ببرید.
دکوراسیون داخلی

شیشه های فیوز می توانند روایتگر داستانی باشند. بنابراین اگر یک پنجره بلند یا چند پنجره بزرگ در امتداد یکدیگر دارید می توانید از یک داستان برای طرح شیشه های خود استفاده کنید و آن را با طیف رنگی دلخواه به وسیله شیشه های فیوز رنگی اجرا نمایید.

این اثر هنری قطعا نقطه قوت فضای خانه یا محل کار شما محسوب خواهد شد و هر بیننده ای را به وجد خواهد آورد.دکوراسیون داخلی

مطالب مرتبط