چگونه با استفاده از آینه تراش دار روی دیوار، دکوراسیون خانه یا محل کارمان را متحول کنیم؟

آینه تراش دار، آینه ای است که به صورت برش خورده در طرح های مختلف روی دیوار قرار می گیرد و زینت بخش محل کار یا خانه تان می شود. آینه تراش دار چون به صورت قدی نصب می شود و معمولا یکی از دیوارهای اصلی خانه را در بر می گیرد،

بنابراین خانه را بزرگتر، پر نور تر و دلباز تر نشان می دهد. اگر در جستجوی تغییری در خانه خودتان هستید و می خواهید یک تغییر خاص در فضایتان ایجاد کنید، پیشنهاد ما به شما آینه های تراش دار ساخته شده توسط ایراچی است.

آینه های تراش دار

اهمیت حضور آینه تراش دار

بسیاری معتقدند حضور آینه تراش دار در خانه یا محل کارشان باعث شده است فضا لوکس تر و مجلل تر به نظر برسد.

به طور کلی این آینه ها بسیار سریع نصب می شوند و نیاز به یک الی دو نصاب دارند. آینه های تراش دار زمان زیادی برای نصب از شما نمی گیرد و طول عمر آن تا هز زمانی که مایل باشید هست.

آینه های تراش دار
همچنین آینه تراش دار می تواند با آینه ی سفید، برنزی، نقره ای، طلایی، رنگی یا ترکیبی از چند رنگ ساخته شود.

طرح روی آینه ها می تواند ترکیبی از شش گوشه، هشت ضلعی، مربع، لوزی، دایره و غیره باشد. بین تایل ها یا تکه های آینه با الماس برش سه بعدی ایجاد می شود تا آینه تراش دار شکیل تر و ظریف تر دیده شود.

حال سوالی که ممکن است برای شما پیش آید این است که؛ در چه فضاهایی می توانیم از آینه مدل تراش دار استفاده کنیم؟

در رابطه با این سوال متخصصین طراحی داخلی ایراچی معتقدند، از آینه تراش دار می توان در فضاهای مسکونی در داخل پذیرایی، نهارخوری، نشیمن، راهرو یا کریدور ورودی، هال و غیره استفاده کرد.

همچنین از آینه تراش دار در فضاهای اداری و تجاری می توان در سالن اصلی، اتاق مدیریت، سالن کنفرانس استفاده نمود. آینه های تراش دار گزینه خوبی برای طراحی داخلی مجلل در آرایشگاه ها و سالن های زیبایی و همچنین لابی های ساختمان ها است.

آینه های تراش دار

قیمت و ابعاد آینه های زیبای تراش دار

آینه تراش دار با ابعاد متفاوت و قیمت های گوناگون ساخته می شود. به طور مثال جنس و کیفیت ساخت شیشه یا ابزارهای استفاده شده در تولید آینه تراش دار باعث می شود قیمت آن تغییر کند.

ایراچی مفتخر است بهترین و با کیفیت ترین نوع آینه های زیبای تراش دار را برای مشتریان خود فراهم می کند و با ضمانت کیفیت و قیمت، دایره ی مشتریان ثابت خود را روز به روز گسترش می دهد.
آینه های تراش دار

مطالب مرتبط