چطور با استفاده از شیشه های دست ساز حمامی زیباتر داشته باشیم

سرویسهای بهداشتی امروزه در منزل از اهمیت زیادی برخوردارند و همه ما سعی در تزیین این فضا به بهترین شکل داریم . استفاده از کاشیهای خاص و زیبا , آینه های متفاوت و وسایل تزیینی در فضای سرویسهای بهداشتی و حمام کمک می کند تا به دکوری زیبا و متفاوت برسیم .
در اینجا پیشنهاد ما برای شما توجه بیشتر به شیشه های تزیینی استفاده شده در این فضاهاست . این شیشه ها می تواند پنجره حمام و سرویس بهداشتی  باشد و یا شیشه هایی که درسقفهای کاذب می توانند جای گیرند تا علاوه بر زیبایی به نور دهی فضا نیز کمک شایانی شود .
سرویسهای بهداشتی
یکی از انواع این شیشه ها , شیشه های استین گلاس یا تیفانی است که با استفاده از قطعات زیبای شیشه های رنگی ساخته می شوند و از استحکام و زیبایی مناسبی برخوردارند که باعث می شود متریال بسیار مناسبی باشد جهت استفاده در پنجره های حمام و سرویس بهداشتی
سرویسهای بهداشتی
این نوع شیشه قابلیت استفاده در سقفهای کاذب را نیز دارد و با ایجاد تلالو در فضا جلوه ای خاص به آن می دهد.
سرویسهای بهداشتی
پیشنهاد دیگر ما برای تزیین حمام و سرویسهای منزل شما , استفاده از شیشه ها و کاشیهای دست ساز با تکنیک فیوز گلاس است . این تکنیک ساخت شیشه این امکان را به ما می دهد تا بتوانیم از کاشی تا آینه تا جا حوله ای و جا مسواکی سرویس را با یک طرح و رنگ بسازیم .
سرویسهای بهداشتی
در صورتی که سقف کاذب نیز در حمام وجود دارد می تواند طرحی مشابه با آینه و کاشی شما را بر روی آن اجرا کرد . تصور کنید که با استفاده از این شیشه می توانید حتی لایتینگ سرویس را هم با سایر اجزاء ست کنید و به این صورت سرویس بهداشتی شما در منزل بسیار متفاوت و بینظیر خواهد بود.
سرویسهای بهداشتی
استفاده از کاشیهای دست ساز با طرحهایی خاص و متفاوت پیشنهادی است که می تواند فضای شما را بسیار دلنشین و گرم کند به طوری که هر بیننده ای با دیدن آنها سر ذوق بیاید . این کاشیها را می توانید به راحتی با چسب هر جایی بچسبانید و یا آنها را روی دیوار پیچ کنید .سرویسهای بهداشتی
مطالب مرتبط