پیش بینی رنگ های پرطرفدار ۲۰۱۸

رنگ پرطرفدار بعدی چیست؟ طراح ما آنجلا بلت، به رنگ نقاشی بهر (behr)، پانتون، و پینترست نگاه می کند تا یک ترکیب رنگ مد روز برای فضای داخلی ۲۰۱۸ انتخاب کند.
دوباره همان زمان است تا گوی جادویی را بیرون بیاوریم و شروع کنیم به پیش بینی داغ ترین رنگ های سال آینده.
یکی از سوال هایی که من بارها و بارها در مورد مشاوره طراحی داخلی پرسیدم این است: “رنگ های محبوب در حال حاضر چه هستند؟ چه ترکیب رنگ جدیدی هست که کسی آن را ندیده است؟
خوب این می تواند یک پرسش سخت برای یک طراح باشد. منظور من این است که چه چیزی می تواند صورتی هزار ساله (Millennial pink) باشد؟
بنابراین به عنوان گروهی که همواره در عرصه دکوراسیون داخلی فعال بوده از متخصصان تحقیق کردیم که در سال ۲۰۱۸ قرار است چه رنگی را بیشتر از همه ببینیم.
 طراحی داخلی 

رنگ نقاشی بهر (Behr)

برای نخستین بار در سال جاری، رنگ نقاشی بهر (behr) رنگ سال را معرفی کرد. رنگ “در لحظه”، ایجاد شده تا احساس آرامش را به وجود آورد و کمی آسودگی به زندگی های پرمشغله ما می دهد.
یک رنگ آبی مایل به خاکستری با ته مایه سبز به ما یادآوری می کند که در خانه بمانیم و از زندگی واقعی لذت ببریم.
بهر (behr) روی سایه های آبی و سبز و مکمل هایشان قرمز، نارنجی و صورتی ملایم برای سال جدید کار می کند. رنگ های خنثی آن ها ته مایه قهوه ای خاکی سیر دارند.
با رنگ هایی با نام مانند ” Unpluggedغیر متصل”، ” جنگجو روح- Spirit Warrior ” و “زندگی زیباست- Life Is Good ” دست خودتان نیست فقط میتوانید ریلکس کنید و از رنگ اطراف لذت ببرید.
طراحی داخلی 

پانتون

برای سال آینده پانتون ترکیب رنگ خانه و داخلی PANTONEVIEW را برای ۲۰۱۸ ساخته است. پانتون ۸ ترکیب رنگ را اجرا کرده است که متفاوت از ترکیب رنگ های سنتی است.
دو مورد از موارد مورد علاقه من که مطمئن هستم که نظر شما را هم جلب خواهد کرد FAR-FETCHED و PLAYFUL هستند. FAR-FETCHED  سایه های قرمز، نارنجی، صورتی و قهوه ای را از نوع اشیائی که شما باید در طول سفرتان جمع آوری کنید مثل آینه دکوراتیو و تابلوهای شیشه ای، ترکیب کرده است.
پانتون این رنگ ها را با هم آمیخت و ترکیباتی غیرقابل پیش بینی برای خانه شما ساخت.
مطلب مرتبط: دکوراسیون با رنگ های پاییزی
 طراحی داخلی 
دومین ترکیب مورد علاقه من (چون ما همه این روزها  کمی به سبک سری در زندگی خود نیاز داریم) PLAYFULL است. این ترکیب رنگ روی رنگ های اصلی مثل آبی، زرد و قرمز  تمرکز دارد و آن ها را با هم جمع می کند تا فضای داخلی بسازد که سرگرم کننده باشد و خانه شما را روشن کند.
پانتون از ساخت ترکیب رنگ که کمی پیچیده باشد و نیاز به کمی زیرکی داشته باشد تا به درستی اجرا شود، دوری نمی کند.
بنابراین سال آینده نگران نباشید که چند رنگ بیشتر استفاده می کنید، و شاید از طراح بخواهید که مطمئن شود ترکیب رنگ شما راضی کننده است.
مطلب مرتبط: با استفاده از رنگ ها خانه تان را شاد تر کنید
 

پینترست

حالا من به پینترست برگشتم، زیرا اغلب، روندها همه ما را در یک زمان مشخص به سمت یک رنگ یا سبک خاص سوق می دهد. چیزی که من متوجه شدم یک ترکیب از تنالیته های رنگ های سرد و گرم بود.
همچنین به جای اعتماد به خاکستری به عنوان رنگ خنثی در پالت رنگ، این جایگاه برای رنگ قهوه ای با تابلوهای حالت سنجاق کاری کنار گذاشته شده بود. من فکر می کنم که بعد از تقریباً یک دهه ما در نهایت آماده هستیم تا از خاکستری گذر کنیم.
مطالب مرتبط