۵ طرح کاشی کاری خاص و شیک

دنیای کاشی ها چه کاشی دیوار و چه کاشی کف گسترده و وسیع است اما کمتر کسی از این آزادی انتخاب و تنوع استفاده کرده و در بیشتر خانه ها همان کاشی سفید مستطیلی دیده میشوند. چیزی که بیشتر افراد کمتر به آن توجه میکنند این است که یک کاشی کاری متفاوت و خاص فضای کلی اتاق را تغییر داده و شخصیت تنوع طلب و خاص شما را به نمایش میگذارد. در ادامه به ۵ طرح کاشی کاری خاص و شیک اشاره خواهیم کرد . شما هم میتوانید از این طراحی داخلی الگو برداری کرده و اتاق خود را منحصر بفرد کنید.

طرح کاشی۱٫ باند: زمانی که می خواهید یک فضای به ظاهر کوچکتر داشته باشید 

تفاوت بین “نوارها” و “باندها” کمی وابسته به سلیقه است. نوارها معمولا طولانی و نازک هستند، در حالی که باندها ضخیم و کوتاه هستند و اثرات متفاوتی دارند.
همچنین باندها مقداری هیجان را به طبقه و کف اضافه می کند، بدون آنکه مانند یک نوار نازک بی از حد شلوغ باشد، که مناسب برای یک فضای کوچک است.

طرح کاشی۲٫ راه راه های درونی: هنگامی که همه چیز در حالت ایده آل قرار دارد 

 فضایی دارید که نیازی به طولانی شدن و یا گسترده تر شدن ندارد؟ پس آن را با این الگوی ساده تزیین کنید تا همزمان به جنبه زیبایی شناختی فضا اضافه کنید و سادگی آن را حفظ نمایید.
 یکی از بهترین جنبه های این الگوی این است که به شما اجازه استفاده از یک کاشی شیشه ای رنگی با طرح ساده با استفاده از ماده ای لوکس را می دهد، اما این امر در مقیاسی کوچک انجام می شود تا تعادلی بین هزینه مصرف شده و همچنین جلوه نهایی کار ایجاد شود.

طرح کاشی۳٫ مرزبندی: زمانی که می خواهید فرشی غیرقابل تخریب را داشته باشید 

مطمئنا فرش ها دارای الگوهای بسیار چشمگیر و زیبایی هستند، اما پوسیدگی و خرابی نیز به سادگی برای آنها اتفاق می افتد. اگر به طرح های چشم نواز فرش ها علاقمند هستید اما نیازمند ماده ای هستید که به سادگی تخریب پذیر نیست، می توانید از کاشی هایی استفاده کنید که طرح هایی مانند فرش دارند.
استفاده از یک مرزبندی ساده که تقریبا مشابه با طرح دیوار و دارای طرحی متفاوت است، می تواند منجر به ایجاد فضایی غریب و جالب توجه شود. شما می توانید لبه های الگوها را از هم جدا کنید، طرح مستطیلی را در مرکز قرار دهید، تا بیش از پیش در مرکز دید قرار داشته باشد.

طرح کاشی۴٫ طرح های دایره ای ساده: برای اضافه کردن زیبایی بدون افزایش هزینه ها 

تزیین کردن اتاق های لباس شویی به نظر امری بسیار خاص به نظر می رسد، زیرا ما آنها را اغلب نمی بینیم. مکانی که ما معمولا در آن لباس های خود را شستشو می کنیم، جایی نیست که بخواهیم در آن وقت زیادی صرف کنیم و در نهایت، هزینه ای را نیز برای آن کنار نخواهیم گذاشت.  اما این بدان معنا نیست که باید به طور کامل آن را فراموش نماییم.
 کاشی های شش گوشه یا دایره ای را در دو رنگ استفاده کنید. این امر به هزینه های مادی و یا کار شما افزوده ، به این معنی که شما می توانید احساساتی بصری را در یک اتاق با هزینه کم داشته باشید.

طرح کاشی۵٫ طرح یک دست: برای ایجاد یک ظاهر یکپارچه 

آیا دوست دارید تا ظاهر کاشی های شما یکپارچه باشد؟ می توان به راحتی با سنگ های بزرگ و یکپارچه این کار را انجام داد، اما هزینه این سنگ ها و هزینه کارگذاری آنها بسیار بالاست.
با استفاده از بزرگترین کاشی شیشه ای طرح دار که با بودجه شما هم خوانی دارد، و همچنین دوغابی که با رنگ آن هماهنگ است، به راحتی و با کمترین هزینه می توان به این نتیجه رسید.
مطالب مرتبط