پنج روند که به حل مشکلات کمک می کند-قسمت دوم

اگرچه گذاشتن میز ناهار خوری داخل آشپزخانه سنتی است ، و اینکار محدود به اتاق های دیگر نمی شود . سبک های میز های ناهار خوری از روستایی تا معاصر همگی سنتی به حساب می آیند . یک میز چوبی سنتی یک عنصر آسایش و راحتی را به آشپزخانه معاصر اضافه می کند .

حل مشکلاتروند سوم : تکه های بریده شده چوب روی دیوار

مشکل : شما برای اضافه کردن ابعاد به یک دیوار می خواهید ، از چوب های روستایی استفاده کنید .

راه حل : در تصویر زیر مقدار زیادی چوب بریده شده که به روی دیوار نصب شده را می بینید این کار باعث دادن عمق به فضای دیوار شده است ، اما اگر شما به دنبال چیز جدیدتر و معاصر هستید بهترین کار استفاده از چوب های تکه شده و بریده شده است . این کار باعث عمق دادن و زیبایی خاصی به محیط داخلی اتاق می شود .

حل مشکلاتروند چهارم : کاشی های مربع

مشکل : شما کاملا می خواهید از کاشی استفاده کنید اما برای انجام این کار رنگ ، سادگی و کلاسیک بودن آن برایتان مهم تر است.

راه حل : آیا شما فکر می کنید کاشی های مربع ، در اینجا در یک الگوی پیوسته قرار دارند ؟ این کاشی ها یک جایگزین مناسب برای دیوارها به حساب می آیند . کاشی های سفید که دست ساز هستند و از کیفیت بالایی برخوردارند در این حمام در سوئد استفاده است .

حل مشکلاتکاشی های مربعی هم چنین می توانند به صورت شبکه ای مرتب شوند . کنتراست در رنگ ، طرح و مقیاس کاشی های مربعی بین دیوار و چوب و کاشی ، این اتاق را بسیار جذاب ترمی سازد . این کاشی ۳*۳ است ، معمولا در دهه های گذشته از کاشی های ۴*۴ استفاده می شده است .

حل مشکلاتروند پنجم : پنجره ها و در های آلومینیومی

مشکل : شما نیاز به محیطی برای حمام کردن دارید اما طرح های معمولی برای این کار در دسترس است .

حل مشکلاتراه حل : این پیچ و تاب مدرن صنعتی در محوطه حمام علاقه بیننده گان زیادی را به خود جلب می کند . در این تصویر از درب های آلومینیومی با پنجره های کوچک به کار رفته داخل آن استفاده شده است .

حل مشکلاتشما هم چنین می توانید از پنجره های بکار برده شده بین درهای هر اتاق استفاده کنید .

پنج روند که به حل مشکلات کمک می کند-قسمت اول

مطالب مرتبط