پنج روند که به حل مشکلات کمک می کند-قسمت اول

اگر شما مشکل تزئینات منزل را دارید ، ممکن است به تنهایی نتوانید آن را حل کنید . در اینجا ما ۵ روند را که در چیدن اتاق می تواند به شما کمک کند را مورد بررسی قرار می دهیم .که چگونه آنها می توانند معضلات و مشکلات طراحی منازل را حل کنند .

روند اول : دیوار سیاه

مشکل : تلویزیون در آن فاصله باعث چشم درد می شود نگه داشتن آن پشت کابینت یک آپشن محسوب نمی شود .

راه حل : اغلب طراحان از اینکه تلویزیون مانند یک سیاه چاله در اتاق به نظر می رسد شکایت دارند ، اما این مشکلی نیست زمانی که دیوار پشت آن هم به رنگ تلویزیون باشد . مثلا هر دو مشکی باشند .

بعد از یک سلطنت طولانی مدت دیوار های سفید ، ما امروزه شاهد دیوار های سیاه و اتاث های به رنگ تیره هستیم . یک راه کاربردی و شیک برای اینکه ببینید تلویزیون چقدر با رنگ اتاق هم خوانی دارد این است که دیوار پشت آن هم به رنگ خود تلویزیون باشد . برای این ایده که چگونه می توان اتاق استراحت را تزئین کرد بررسی کنید که دیوار پشت تلویزیون چقد با رنگ اصلی تلویزیون هم خوانی دارد .

حل مشکلاتزمانی که شما از رنگ سیاه استفاده می کنید زرق و برق اتاق را به طرز چشم گیری افزایش می دهید مخصوصا وقتی از لاک الکل در رنگ استفاده می کنید . شما می خواهید این کار را روی دیواری مسطح انجام دهید که رفلکس و بازتاب مناسبی داشته باشد .

حل مشکلاتروند دوم : میز ناهار خوری ایستاده

مشکل : شما دوست ندارید آشپزخانه شلوغ شود از طرفی می خواهید در آشپزخانه غذا را صرف کنید .

راه حل : بله ، این یک سنت قدیمی و کهنه است که برای دهه ها استفاده می شده است تعداد زیادی از صاحب خانه ها از این سنت تبعیت می کردند . اینکه شما دوست دارید وعده های غذایی را روی میز بگذارید صرف کنید کار سنتی به حساب نمی آید اینکه بخواهید این کار را درون آشپزخانه انجام دهید یک رسم قدیمی به حساب می آید .

حل مشکلات

پنج روند که به حل مشکلات کمک می کند-قسمت دوم

مطالب مرتبط