پنجره شیشه ای تیفانی و تاثیر آن بر دکوراسیون داخلی

پنجره شیشه ای تیفانی به پنجره هایی گفته می شود که با تکنیک شیشه استین گلس ساخته می شوند. در این نوع پنجره ها طرح اصلی بر روی قطعات رنگی شیشه ای ترسیم می شود و سپس با تکنیک ترکیب نمودن شیشه به قطعات بزرگتر تبدیل می گردد.

پنجره شیشه ای تیفانی می تواند طرحی از گل، دریا و ماهی، سنتی و ایرانی و حتی مدرن و انتزاعی داشته باشد و با شیشه تک رنگ یا رنگی ساخته شود.
پنجره شیشه ای تیفانی قابلیت نصب در فضای داخلی و خارجی ساختمان داشته و می تواند به راحتی با انواع دکوراسیون مدرن و کلاسیک با هر ترکیب رنگی هماهنگ شود. به طور مثال اگر رنگ قالب دکوراسیون منزل یا محل کار شما کرم و قهوه ای است می توانید پنجره ها و درهای قدیمی را به در و پنجره شیشه ای تیفانی با ترکیبی از شیشه های بژ و سفید یا بی رنگ تبدیل کنید تا با دکوراسیونتان هماهنگ باشد.

یا از رنگ های گرم مانند قرمز و زرد در پنجره شیشه ای تیفانی استفاده کنید تا تضاد زیبایی با دکوراسیونتان ایجاد شود.

پنجره شیشه ای تیفانی

ابعاد و قیمت پنجره شیشه ای تیفانی

پنجره شیشه ای تیفانی می تواند در ابعاد مختلف از یک پنجره بیست در بیست کوچک تا بزرگترین سایزها ساخته شود. آن چه در ساخت این نوع پنجره ها مهم است توجه به استحکام و ظرافت در ساخت است.

هر چقدر یک پنجره تیفانی ظریف تر باشد، زیباتر است و به همان نسبت قیمت بالاتری دارد.

 

پنجره شیشه ای تیفانی

نقش پنجره شیشه ای تیفانی در بازسازی لابی ها و ورودی مجتمع های مسکونی، اداری و تجاری

اگر قصد بازسازی لابی ساختمان خود را دارید یا به عنوان معمار مسئول این کار انتخاب شده اید، یکی از بهترین راه ها برای ساخت یک لابی چشمگیر و برازنده استفاده از پنجره شیشه ای تیفانی به جای پنجره ها و درهای معمولی است.

با این کار می توانید حس و حال مخاطبی که وارد فضا می شود را عوض کنید و او را از فضای شلوغ خیابان وارد محیطی مجلل با مجموعه ای از نور، رنگ و طرح نمایید.

از آن جایی که لابی ها فضاهایی مهم برای انتظار هستند و در روحیه و ذهن مخاطب بسیار موثرند استفاده از پنجره شیشه ای تیفانی می تواند فرصت خوبی برای آرام ساختن ذهن آن ها باشد. به شرط آن که هنرمندانه استفاده گردد.

ایراچی متخصص ساخت انواع پنجره شیشه ای تیفانی است. به همین منظور برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های تماس ما در صفحه اصلی تماس حاصل نمایید.

پنجره شیشه ای تیفانی

مطالب مرتبط