پنجره شیشه ای استین گلس و ویژگی های خاص آن

پنجره شیشه ای استین گلس از شیشه های تزئینی وطرح دار ساخته می شود که در رنگ های مختلف با توجه به سلیقه مشتری و نیاز فضا قابل استفاده است.

به طور کلی تکنیک استین گلس یعنی قرار گیری قطعات شیشه در کنار هم به وسیله عناصر فلزی و ترکیب شیشه های رنگی  برای شکل گیری یک طرح کلی. نمونه های زیادی از تکنیک استین گلس را در ساختمان های قدیمی به ویژه کلیساها می بینیم.

شیشه های رنگی

این نوع پنجره ها با کارکرد زیبایی که دارند در برابر عوامل جوی مثل باد و باران و رطوبت مقاوم بوده و عمر طولانی دارند. از سوی دیگر قرن هاست پنجره شیشه ای استین گلس یکی از عناصر لوکس ساختمانی در بناهای اروپایی محسوب می شود و استفاده از آن را در ساختمان های مهم می توان دید.
با استفاده از پنجره شیشه ای استین گلس نگاه ها را به سمت ساختمان خود بیارید و با شاهکاری از رنگ، زیبایی و طرح جشنی از هنر را در بنایتان برپا کنید.
موارد کاربرد پنجره شیشه ای استین گلس شامل انواع فضاهای داخلی و خارجی در کلیه ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری، درمانی، لابی ها، سالن های انتظار، فروشگاه، سالن های پذیرایی و غذاخوری و تالارهای لوکس  است.

همچنین شما می توانید در بازسازی خانه یا محل کار خود با استفاده از پنجره شیشه ای استین گلس تغییرات زیادی در فضا ایجاد نمایید.

زمان و شرایط سفارش پنجره شیشه ای استین گلس

پنجره شیشه ای استین گلس در کمترین زمان و با دقت بسیار بالا ساخته می شود. مدت زمان ساخت این پنجره ها ده تا بیست روز کاری است و طرح های مختلف از جمله گیاهی، انتزاعی، سنتی، مذهبی، مدرن و غیره می تواند ساخته شود.

همچنین این پنجره ها می توانند به صورت قدی یا کوتاه ساخته شوند یا عملکرد درب-پنجره داشته باشند.
شما می توانید طرح مورد علاقه خود را در سایت ایراچی انتخاب نمایید یا با در میان گذاشتن ایده و طرح مورد علاقه تان با ما، نسبت به سفارش محصول مورد نظرتان اقدام نمایید.

شیشه های رنگی

طراحی و ساخت پنجره شیشه ای استین گلس در ایراچی

ایراچی مفتخر است پنجره شیشه ای استین گلس را با بالاترین کیفیت در متریال و ساخت و دقیقا مطابق نظر مشتری ارائه می دهد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان فنی مجموعه ی ما تماس حاصل فرمایید. شماره های تماس در صفحه اصلی و در بخش تماس با ما موجود می باشد.

شیشه های رنگی

مطالب مرتبط