پارتیشن های شیشه ای تیفانی (استیند گلس) زیبنده فضاهای داخلی

پارتیشن های شیشه ای تیفانی یا استیند گلس، سازه هایی دکوراتیو، مفید و کاربردی هستند، که به اشکال مختلفی، در فضاهای داخلی مورد استفاده قرار می گیرند.

پارتیشن های شیشه ای معمولا، برای جداسازی بخش های مختلف یک فضا، استفاده می شوند و با قرار دادن آن ها در فضاهای داخلی، محیط های دنج تر و خصوصی تری شکل می گیرند که بعضا بسیار مفید و کاربردی می باشند.

یکی از مهم ترین کاربردهای پارتیشن های شیشه ای تیفانی و استیند گلس،  استفاده از  آن ها در اتاق خواب ها، سالن های پذیرایی و یا سالن انتظار مطب ها، ادارات و موسسات مختلف می باشد که در ادامه به توضیح بیشتر هر یک از این کاربردها، خواهیم پرداخت.

 

استفاده از پارتیشن های شیشه ای تیفانی(استیند گلس) در فضاهای مختلف

 

بسیاری از افراد، این پارتیشن های شیشه ای زیبا را، که از شیشه های رنگی تیفانی و استیند گلس ساخته شده اند، به عنوان جداکننده ی فضا در اتاق خواب ها و به ویژه اتاق خواب هایی که توسط دو نفر مورد استفاده قرار می گیرند، استفاده می کنند.

با قرار دادن این پارتیشن های شیشه ای جداکننده در اتاق خواب ها، فضایی خصوصی تر و دنج تر در هر دو طرف پارتیشن، ایجاد می شود.

از دیگر کاربردهای این پارتیشن های شیشه ای می توان، به استفاده از آن ها در سالن های پذیرایی نیز اشاره کرد. با استفاده از این پارتیشن ها در سالن های پذیرایی می توان، فضای غذاخوری را از نشیمن خصوصی جدا نمود، و یا با ایجاد فضایی جداگانه در دل سالن پذیرایی، محیطی دنج و آرام را برای تماشای تلویزیون ایجاد کرد.

لازم به ذکر است که استفاده از این پارتیشن ها، تنها در منازل مسکونی، رایج نمی باشد و استفاده از آن ها در اماکن عمومی همچون سالن های انتظار، ادارات و موسسات فرهنگی و هنری نیز متداول و مرسوم می باشد.

مزایای استفاده از پارتیشن های شیشه ای تیفانی(استیند گلس) در فضاهای داخلی

 

پارتیشن های شیشه ای تیفانی و استیند گلس، هم کاربردی بوده و هم از نظر بصری، بسیار زیبا و با کیفیت می باشند. استفاده از آن ها در دکوراسیون داخلی خانه ها باعث می شود، تا سطح کیفی فضای داخلی مورد نظر، ارتقا یافته و بسیار زیباتر و لوکس تر به نظر رسد.

استفاده از شیشه های رنگی تیفانی و استیند گلس در ساخت این پارتیشن ها، به فضای داخلی خانه ها روح می بخشد و پویایی و نشاط را، در دل خانه ها تزریق می نماید.
با رجوع به بخش های مربوط به پارتیشن های شیشه ای در سایت ایراچی می توانید، با انواع مدل ها و طرح های موجود در سایت آشنا شوید، و به ایده برداری از آن ها برای محیط مورد نظر خود بپردازید.

مطالب مرتبط