۴ ویژگی آشپزخانه ای که هرگز از مد نمی افتد

با طراحی مجدد، دشوار است که مد زودگذر را از طراحی پیشین خانه جدا کرد. این چهار اصل ضروری را برای ایجاد یک آشپزخانه کلاسیک بخوانید.
گر شما یک طراحی لوکس یک آشپزخانه کامل را پیش رو دارید، این مهم است که بدانید چه عناصری در گذر زمان تازه به نظر می رسند. چگونه فضایی را که شما دارید (و کسی که ممکن است خانه شما را در آینده داشته باشد) برای سال ها دوست خواهید داشت را درست کنید؟
به جای اینکه اشتباهات هزینه بر یا انتخابات قابل تأسفی انجام بدهید (فکر کنید: کاشی های شیشه استیند گلس با نور پس زمینه نئون در دهه ۸۰ یا پتینه کاری در دهه ۹۰). ما یک فهرست از چهار عنصر برتری که شما را از داشتن یک آشپزخانه ماندگار مطمئن سازد، معرفی می کنیم.
 

۱- کابینت

کابینت آشپزخانه یکی از ضروری ترین عناصر ساختمان از لحاظ کاربرد و زیبایی شناختی است. هنگام انتخاب یک نوع کابینت، کابینت های نمای شاکر همیشه سعی می کنند در مد باشند.
این سبک یک ظاهر زیبا و ساده را با حداقل دکوراسیون ارائه می دهد که تقریباً با هر سبک معماری همخوانی پیدا می کند. اگر چیزی همیشه تازه می خواهید به جای کابینت های رنگ چوب به سمت سفید کلاسیک یا سایه رنگ های نقاشی بروید.
رنگ چوب ها در طول زمان تغییر رنگ می دهند و می توانند به سرعت خانه های شما را قدیمی نشان دهند. ما به شما White Dove بنجامین مور یا سفید مرمری شروین ویلیامز را پیشنهاد می دهیم. اگر می خواهید پر رنگش کنید ما جلوی شما را نخواهیم گرفت. تنها به خاطر داشته باشید که ممکن است بخواهید بعد از چند سال آن را تغییر دهید.

 

۲- اُپن

هیچ چیز از اُپن سنگ مرمر با یک آشپزخانه همیشه نو مترادف تر نیست. این جنس ارزش سرمایه گذاری را دارد. مرمر ظریف و پیچیده است، و یک حس اصیل بودن به شما می دهد.
کالاکاتا و کارارا برای اعصار طولانی در اروپا استفاده شده اند. کالاکاتا سفیدتر و دارای رگه های جذاب است، در حالی که کارارا خاکستری بیشتر و حرکت نرم تری دارد. هر کدام از این دو گزینه جزء اصلی یک آشپزخانه دلپذیر هستند.
با این حال به یاد داشته باشید که سنگ مرمر به راحتی چرک می شود. اگر شما سنگ اُپنی می خواهید که چرک نشود دنبال سنگ لوح، گرانیت یا کامپوزیت کوارتز مثل کاسراستون برای یک سنگ مقاوم تر و باداوم تر باشید.
شما قادر خواهید بود که زیبایی طبیعی موجدار را داشته باشید، بدون اینکه ترسی از خرابی اُپن خود داشته باشید.
 آشپزخانه کلاسیک

۳- دیوار آشپزخانه

دیوار یکی از جزئیات مهم طراحی است که می تواند سیمای مطلوبی را برای یک سبک همیشگی ایجاد کند. برای طراحی کلاسیک، به ماده و جنیس که انتخاب می کنید آگاه باشید.
کاشی های سفید مترو گزینه ای بی دردسر است و به همه چیز می آید. اگر تنوع می خواهید کاشی های مرمری یا شش ضلعی یک انتخاب حرفه ای دیگر هستند. برای طول عمر، سعی کنید از هر چیز که خیلی مرسوم هستند مثل کاشی های شیشه  فیوزگلس یا نقش و نگار مراکشی دوری کنید، مگر اینکه با سبک معماری شما همخوانی داشته باشد.
 آشپزخانه کلاسیک

 

۴- نورپردازی

آخرین ولی نه بی اهمیت ترین عنصر نورپردازی، چیزی است که شما می توانید با آن برای آشپزخانه خود یک جلوه سبک واقعی ایجاد کنید. برای یک ظاهر همیشه نو، چراغ های آویزی یک انتخاب شیک است.
این چراغ ها را می توانید در انواع رنگ ها، اندازه ها و قیمت ها پیدا کنید. یک اشتباه رایج این است که یک اندازه و مکان اشتباه انتخاب کنید (ارتفاع و فاصله در اتاق).
با یک حرفه ای مشورت کنید تا اینکه نورپردازی شما برای یک هدف کاربردی به کار برود و همچنین یک عامل فوق العاده در آشپزخانه شما باشد.
آشپزخانه کلاسیک
مطالب مرتبط