۸ وسیله ای که خانه تان را دوست داشتنی تر میکند

این وسایل کوچک میتواند تغییرات بزرگی را در خانه تان داشته باشد .
همیشه گران ترین وسایل ، دوست داشتنی ترین نیستند . در واقع گاهی وسایل بسیار کوچک و کاربردی هستند که بیشتر از همه زندگی روزمره را برای ما راحت و لذت بخش میکنند و به ما حس خاص بودن میدهند .
در این مقاله ۸  وسیله ساده اما کاربردی را به شما معرفی میکنیم که زندگی شما را راحت تر و لذت بخش تر خواهند کرد.

خستگی تان را در کنید : شاید هنگامی که به دنبال بهترین مبل و صندلی هستید هیچ گاه به فکر یک زیر پایی یا پوف نیافتید . ولی زمانی که یکی از آنها را در اتاق نشیمن تان قرار دهید آن را با هیچ چیز عوض نخواهید کرد .
یک زیر پایی یا پوف علاوه بر بر راحتی به فضای خانه حس قدیمی و کلاسیک میدهد و آن را خاص و شیک میکند علاوه بر این میتوانند به عنوان یک صندلی اضافی هم در مواقع مهمانی های شلوغ استفاده شوند .
بهترین مدل پوف ها مدل کلاسیک با دکمه های روی آن است که هیچگاه از مد نمی افتند . اگر در خانواده پر جمعیتی زندگی میکنید پیشنهاد میکنیم بیش از یک پوف برای خانه تهیه کنید  .

چند طبقه باریک اضافه کنید : طاقچه های باریک و ساده بهترین مکان برای نمایش آثار هنری ، تابلو ها و از همه مهم تر عکس های خانوادگی شما است . نقاشی کودکان تاتن ، نوشته های تاثیر گذار و آثار هنری حرفه ای همگی میتوانند در کنار هم قرار گیرند .
وسایل کوچک
کاغذ ها و وسایل تان را به تخته وصل کنید : حتی در دوره اینترنت و وسایل فوق مدرن الکترونیکی هم هیچ چیز جای تخته های قدیمی و پونز را نمیگیرد .این وسیله کاربردی چه  به عنوان تخته آرزو ها و اهداف تان ،نمایش سخنان الهام بخش و هدفمند و یا حتی تنها به عنوان جایی برای کارهای عقب افتاده استفاده شود برای هر خانه ای واجب است .
تخته های چوب پنبه ای برای این منظور بسیار مناسب اند زیرا علاوه بر قیمت مناسب میتوانید با رنگ اکلریک آن را به رنگ دلخواه خود دربیاورید و با دکوراسیون داخلی اتاق تانا هماهنگ کنید .

وسایل کوچک

جایی برای چتر ها : اگر فضای کافی در اختیار داشته باشید ، یک جا چتری از چیز هایی است که زندگی روزمره را بسیار منظم تر و راحت تر میکند از مواهب آن این است که اگر عجله دارید و میخواهید سریع تر از خانه خارج شوید میدانید دقیقا چتر کجاست .
یک حجا چتری از جنس مس و یا چرم گزینه ای است که علاوه بر کاربرد بر زیبایی خانه می افزاید و همچنین هیچگاه از مد نمی افتد .

 

وسایل کوچک

ساعت چایی خوردن تان را لذت بخش تر کنید : اگر از چای خوران ماهر هستید که انواع ماگ ها را در خانه دارید پس بهتر است کلکسیون ماگ هایتانا را برای همه به نمایش بگذارید .
یک ردیف از قلاب های ساده و فلزی روی یکی از دیوار های آشپزخانه بهترین وسیل بر نمایش آنها است بعلاوه م یتوانید بسیار راحت به ماگ های تانا دسترسی داشته باشید .
هزینه این کار بسیار ناچیز است و با چند هزار تومان میتوانید آن را عملی کنید . تناه نکته این جاست که برای زیبایی بیشتر بهتر است از ماگ های استفاده کنید که یک فرم هستند و رنگ ها و طرح های مختلفی دارند .

 

وسایل کوچک

یک ساعت نصب کنید : امروزه همه از موبایل هایشان برای دیدن ساعت استفاده میکنند . ولی یک ساعت دیواری علاوه بر کاربرد زیبایی خانه را دوچندان میکند برای مثال در عکس بالا در حالی که صفحه داخلی سفید ساعت با دکوراسیون کلی خانه هماهنگی کامل را دارد لبه ضخیم و سیاه آن با دیوار آجری پشت آن متضاد است و همین بر زیبایی خان هافزوده .

 

وسایل کوچک

یک چراغ دیواری نصب کنید : یک چراغ دیواری میتواند تغییرات بزرگی را در آمبیانس و کاربرد یک اتاق ایجاد کند . اگرچه برای نصب آن ها نیاز به یافتن یک مکان مناسب ، یک برقکار و به ناچار کمی تغییرات است .
اما راه های راحت تری هم برای داشتن یک چراغ دیواری است . میتوانید از چراغ مطالعه های دیواری استفاده کنید این چراغ ها تمام ویژگی ها و کاربرد های یک دیوارکوب را دارند در حالی که برای نصب آنها نیازی به برق کار نیست و براحتی میتوانید آن را به پریز برق بزنید و استفاده کنید .

 

وسایل کوچک

چند تا چرخ اضافه کنید : آیا شما هم از آن دسته افرادی هستید که نصف عمر خود را صرف جابجایی میز جلوی مبل تان میکنید ؟ اگر جوابتان مثبت است کاربردی ترین وسیله برای خانه تاتن میز هایی است که دارای پایه های چرخ دار است . 
میتوانید با نجاری نزدیک خانه تاتن در باره اینکه آیا میتوان با تغییراتی به میز کنونی تانا چرخ اضافه کرد مشورت کنید و اگر این امکان نبود پیشنهاد میکنیم هرچه زودتر به فکر خرید یکی از آنها باشید .
مطالب مرتبط