هشت مورد که به برجسته شدن اتاق کمک می کند-قسمت دوم

جزئیات پنجم : لولا و مفاصل سخت

استفاده از لولای سخت و سنگین برای درب های می تواند امنیت خانه و اتاق ها را بالا ببرد . هنگام طراحی یک فضا استفاده از مواد بکار رفته در قطعات می تواند بسیار حائز اهمیت باشد . سخت افزار و لولا در درب های سفارشی به کار گرفته می شود که این برای دارنده خانه هزینه گزافی را به ارمغان می آورد . درب های سفارشی با توجه به طول عمر بالای خود می توانند برای پروژه های مهم بکار گرفته شوند .

برجسته شدن اتاقجزئیات ششم : دریچه ها

دریچه ها باید با توجه به خانه مورد نظر طراحی شوند مانند دریچه های هوا. سفارشی ساختن این مدل دریچه ها می تواند به زیبایی خانه شما کمک شایانی بکند . جنس این دریچه ها می تواند از سنگ یا چوب باشد .

برجسته شدن اتاقجزئیات هفتم : استفاده از کاور برای نور

استفاده از سوئیچ نوری یکی ار به روز ترین سیستم های نوردهی منازل است که جدیدا ابداع گردیده است . استفاده از پوشش های بدون پیچ در این سویوچ ها زیبایی خاصی را به اتاق می دهد اما این نکته را در نظر داشته باشید که این سیستم در منازل لوکس بکار گرفته می شود . این نوع سیستم برای خانه های سنتی به هیچ عنوان کاربردی ندارد پس بهتر است اگر بودجه اضافی دارید از این نوع سیستم استفاده کنید.

برجسته شدن اتاقجزئیات هشتم : سیستم الکترونیکی کارآمد

شما پیش از برنامه ریزی و قرار دادن لوله در پشت دیوار ها از کابل کشی های پشت آن مطمئن شوید . از سیم های مختلف برای برق رسانی به وسایل الکترونیکی استفاده کنید . بعد تلویزیون را درجای مناسبش نصب کنید که بهترین دید را برای بیننده داشته باشد و بتوانید بهترین لذت را از دیدن تلویزیون داشته باشید .

برجسته شدن اتاق

هشت مورد که به برجسته شدن اتاق کمک می کند-قسمت اول

مطالب مرتبط